18 listopada 2018, 09:20

Teraz

Fakty

A A A

KĘPNO: Zmiana kierownika KRUS

Aneta Rabiega została nową kierowniczką placówki terenowej KRUS w Kępnie. Zastąpiła na tym stanowisku Grażynę Biegańską, która pozostaje w placówce, jako pracownik.

Zmiany na stanowisku dokonał Adam Stanisław Minkowski, dyrektor Oddziału Regionalnej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu. Aneta Rabiega rozpocznie pracę w kępińskim KRUS-ie 1 września br. Nowa kierowniczka kępińskiej placówki KRUS jest asystentem biura senatorsko-poselskiego Prawa i Sprawiedliwości w Kępnie. Urodziła się w 1980 r w Kępnie. Jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej na Wydziale Budownictwa. Przez kilka lat była urzędniczką Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Kępnie.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

 • ~marwal: To bardzo dobra zmiana.

  21:41, 26 września
 • ~ZKepna: Kolejny Misiewicz !

  12:36, 18 września 2016
 • ~Polis: Gratulacje dla Pani Anety.Należy się Pani to stanowisko jak chłopu ziemia jest Pani kompetentną osobą miłą i wykształconą Ja myślę że lepiej nie mogli trafić.Życzę Pani sukcesów w pracy oraz jak zawsze chłodnej i prawej oceny sytuacji.Ja wierzę że Pani nie zawiedzie tych co na Panią liczą.

  07:00, 8 września 2016
 • ~bamber: No a pospólstwo wierzy w banialuki i dobrą zmianę... a to walka o krzesła i śmietankę...
  Zobaczcie ilu ludzi wymieniono żeby dać koryto swoim... a lud wierzy że będzie lepiej... czy to pislam czy posram - walka tej trzody z ul. wiejskiej jest o KORYTO nie o WAS

  12:29, 1 września 2016
 • wyborca: Już w rocznicę solidarności nie było tej Pani z kwiatkami , nie ma takiej potrzeby, stanowisko się dostalo

  11:52, 1 września 2016
 • ~Obserwator: Chamskie to jest wasze ocenianie osoby jeszcze przed podjęciem pracy jedyną ocenę merytoryczną to mogła by mieć od poprzednich pracodawców ale nikt się tu negatywnie nie wypowiada.

  11:44, 31 sierpnia 2016
 • ~ZNAJOMY: GRATULUJĘ PANI ANETO ;)

  21:49, 30 sierpnia 2016

Więcej komentarzy