25 marca 2019, 00:17

Teraz

Forum

Krajowe

Archiwum wpisów

2710 wpisów w tym dziale

~Obserwator

Pułkownik Mazguła:
Panie Błaszczak ! Udało się! Zaatakowali! a policja była wybitnie przygotowana właśnie w tym miejscu. Były psy, gaz, pały, hełmy, zwarte szeregi! Ale to zapewne tylko przypadek!!
Aż się prosi stwierdzenie: Panie Błaszczak! - zadanie wykonane! Przed czasem!

~Obserwator

Jedynym wytłumaczeniem, dlaczego minister spraw zagranicznych zabiera głos w sprawie wczorajszych protestów jest to, że traktuje mieszkające w Polsce kobiety jak zagranicę.

~Obserwator

Przemku, ja nie wiem, jak będzie. Wiem jedno, że ta cała ruchawka z zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej, była PiSowi potrzebna jak świni siodło.
I będą się musieli naprawdę wysilić, by odwrócić jej konsekwencje.

~Przemek

napisane przez Obserwator 08:58, dzisiaj, 4 października:

I teraz PiS straci na rzecz młodych od Kukiza, Korwina i Narodowców....

~Obserwator

I chciałbym tylko przypomnieć, że odwrót Platformy Obywatelskiej zaczął się nie od zegarków Sławomira Nowaka czy ośmiorniczek w restauracji u Sowy, ale od protestów w sprawie ACTA na początku 2012 roku.
W sondażach PO miała wówczas 37 procent poparcia, a PiS 22 proc.
Od tamtego czasu PO straciła całkiem swoją dotychczasową twierdzę, jaką był popierający ją do tej pory internet. I nigdy już jej nie odzyskała.

~hehe

zamieszcza w sieci wyuzdane wpisy i zachęca, by młodzi chłopcy oddali się jego ciepłym, wilgotnym ustom. Śledczy sprawdzają, czy kapłan nie dopuścił się pedofilii.

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/warszawa/ksiadz-polowa-w-sieci-na-chopcow899031.html

~hehe

Skandal w Starych Babicach! Prokuratura i kuria wzięły pod lupę wikariusza tamtejszej parafii Roberta R. (43 l.). Wszystko po alarmujących doniesieniach biznesmena Zbigniewa Stonogi (42 l.), który ujawnił, że ksiądz szuka w internecie nastoletnich kochanków -