22 stycznia 2019, 11:32

Teraz

-8°

Forum

Zaloguj się

Lokalne

494 wpisów w tym dziale

~kto wie

W ostatnich 2 latach głośno było w lokalnej prasie o przekrętach znanego radnego z Mściwoja. Były zarzuty prokuratorskie miał być sąd. Może już się przedawniło bo coś za długo to trwa.

~Mikołaj

Dzieci huśtają się na osiedlu na huśtawkach sprzed 35 lat, które są bardzo niebezpieczne a problemem dla rządzących jest drzewo!!!

~Róża

Jak to jest, że w czasach gdy chroni się przyrodę to w Kępnie wycina się zdrowe drzewa Dziś na os. 700 lecia wycięto piękne zdrowe drzewo bo spadają liście i trzeba sprzątać. Drodzy Państwo drzewa gubią liście ale tak już jest, niebawem zostaniemy na osiedlu bez liści, bez drzew, wśród betonu... Dlaczego nikt nie reaguje

~kąpiel

Panie Burmistrz na litość Boską jak pana zauroczyła prezeska od gołodupi z basenu jestem zdruzgotany będąc w saunie z córką 7 letnią a tu za przyzwoleniem tej pani lata gość goło czy pan ma rozum jeszcze czy już ta pani panu zabrała to nie jest Kuniów i saunarium tylko basen i akwapark trzeba to zgłosić do prokuratury co tu się dzieje w kępnie, Basen pusty bo czebki trzeba ale co tam motłoch jak pan uważa mieszkańców gminy kępno i tak zapłaci Ja z nich ściągnę ostatni grosz na utrzymanie basenu.

~Rychu

Jak wyżej- dotyczy również gminy Rychtal Jest zima i czas panie wójcie brać się do roboty i zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców gminy. Rano można na gminnych drogach bezpiecznie poruszać się na łyżwach. Przywilej przysypiania na fotelu miał pana poprzednik. Miało być lepiej.....

~latynos53

ja tam jestem zadowolony bo basen na miejscu.Nic mi nie śmierdzi i wszystko ok. Tylko z tymi czepkami to należało jakoś poinformować ludzi .

~stolarz

I jak, dobre decyzje podjęliście podczas wyborów głosując na PP
Akceptuję regulamin Forum Radia SUD