18 sierpnia 2018, 01:08

Teraz

18°

Forum

Zaloguj się

Lokalne

207 wpisów w tym dziale

~porzadki

TEL. NA 1200 OSOBACH --
PIS 59,9 %
PO 14,1 %
KUKIZ 6 %
INNE 6 %
NIE MA ZDANIA 14 %

~K

Bo Kępno się zatraca. . Ludzie ciężko pracują, jedni za lepsze inni za śmieszne pieniądze i nie mają czasu zajmować się radnymi z zarzutami prokuratorskimi.
A poza tym super fontanna na rynku, syf w powietrzu, czego nam jeszcze trzeba może aktywnego forum do walki z tym co utrudnia nam życie w mieście i okolicy.

wyborca

Może mi ktoś powiedziec dlaczego na Sesjach RG w Kepnie czynny udzial bierze radny z 50 zarzutami prokuratorskimi, drugi niepan nagminny projektant od samowolek.......

~Józef

Kto w Kępnie skupuje odpady z tworzyw sztucznych / rury z grubą ścianką/

~Rychtal mieszkaniec

http://reporteropolski.pl/wiadomosci/podejrzani-mezczyzni-fotografuja-domy-pod-namyslowem-policja-apeluje-o-czujnosczpVyKvd8wQ/ byli widziani w rychtalu dk39 jechali ciemnym vw passat powoli. Gdzie są patrole policji W rychtalu bardzo zadko

~do szaleństwo trwa

na spotkaniu z częścią pracowników W.K. prezio Misała skarżył na strasznie duże zużycie paliwa pojazdów spółki.
Jak się okazało chodziło o pojazd ze stajni kierownika przez male k Kempy. Bolid jego najlepszego pracownika marki star pali zawsze /choć czasem kierowca na urlopie/ 100l/100km, właściwie stojąc w miejscu..
Ale to chyba czysty przypadek ! jak wiele innych w tej firmie.

~do szaleństwo trwa

Dudziakowa była prezes wodociągów, prowadzenie księgowości spółki zleciła firmie zewnętrznej . Oczywiście by żyło sie lepiej i nieudolny zarząd duetu Misała - Kempa mógł trwać.
Akceptuję regulamin Forum Radia SUD