PROMOCJA: Ginekomastia - kiedy męski biust staje się problemem
18 czerwca 2026, 13:46
Imieniny:Elżbiety, Marka, Pauli
Teraz
Jutro

SZUKAM mężczyzny DO PRACY – NA SERIO, NIE NA CHWILĘ
Nie szukam kogoś "na dziś". Szukam człowieka, który rozumie, że dobra robota zostaje na lata. Że jak coś zrobisz porządnie – nie trzeba
poprawiać. Że praca ma wartość, a ślad po niej powinien być powodem do dumy. Szukam osoby do pakowania materiałów budowlanych (farby, tynki, gładzie, narzędzia itp. itd.) Rzeczy, które robimy, widać – a jeszcze bardziej widać, kiedy są zrobione byle jak. Dlatego byle jakość nas nie interesuje.
Kogo szukam?Kogoś, kto:
- Ma szacunek do narzędzi i do ludzi,
- Potrafi słuchać, myśleć i działać,
- Jest punktualny i szczery,
- Nie ucieka, gdy robi się ciężko,
- Umie się śmiać nawet jak leje z nieba,
- Chce się uczyć – doświadczenie jest mile widziane, ale chęć do pracy ważniejsza.
- Jeśli chcesz tylko odbębnić dniówkę – szkoda Twojego i mojego czasu.
Co oferuję:
Stawkę zależną od umiejętności i zaangażowania,
Pracę na pełny etat
Umowę o pracę/staż
Dobrą atmosferę w pracy, młody zespół ????
Jeśli brzmi to dla Ciebie uczciwie – odezwij się.
Reszty dowiemy się w rozmowie i przy pracy.

SZUKAM magazyniera z kategorią prawa jazdy B– NA SERIO, NIE NA CHWILĘ
Nie szukam kogoś „na dziś” ani „na przeczekanie”. Szukam człowieka, który wie, że robota to nie tylko sposób na zarobek, ale też sprawa honoru. Że warto robić coś porządnie – tak, żeby można było się pod tym podpisać.
Szukam osoby, która ogarnie temat: załadunek, rozładunek, rozwiezienie towaru (materiały budowlane: farby, tynki, narzędzia itp.). Trzeba wiedzieć, co się gdzie znajduje, zadbać o porządek w magazynie i dowieźć towar na czas – bez kombinowania, bez byle jakości.
Kogo szukam?
Kogoś, kto:
- Ma prawo jazdy kat. B,
- Ma szacunek do auta i narzędzi – jak do własnych,
- Potrafi ogarnąć towar na magazynie, nie boi się liczenia i dźwigania,
- Jest punktualny, uczciwy i odpowiedzialny,
- Myśli, zanim zrobi – ale robi, a nie marudzi,
- Potrafi się dogadać z ludźmi – z klientem i z ekipą,
- Nie panikuje, jak coś pójdzie nie tak – tylko działa.
Doświadczenie mile widziane, ale jeśli jesteś ogarnięty i chcesz się nauczyć – nauczymy.
Co oferuję:
- Pełny etat – legalnie, z umową (o pracę lub staż),
- Wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i zaangażowania,
- Codzienną pracę w konkretnej ekipie – bez ściemy,
- Możliwość rozwoju – jeśli chcesz się uczyć, droga jest otwarta,
- Normalne podejście – robisz dobrze, to masz dobrze.
Jeśli chcesz tylko "jeździć" albo "przeczekać", to nie trać czasu – ani swojego, ani mojego.
Ale jeśli chcesz pracować i mieć z tego satysfakcję – odezwij się.
Reszty dowiemy się przy rozmowie i w robocie.
11:45
wczoraj
PROMOCJA: Ginekomastia - kiedy męski biust staje się problemem
14:49
16 czerwca
PROMOCJE: Kierunki z perspektywą: najlepsze studia magisterskie 2026
12:58
12 czerwca
ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Aktualne rezultaty i sytuacja w tabelach podczas fazy grupowej turnieju
11:09
11 czerwca
PROMOCJA: Czarne konie MŚ 2026. Pięć reprezentacji, które mogą zaskoczyć faworytów
09:45
11 czerwca
ARTYKUŁ SPONSOROWANY: Świadectwo energetyczne a notariusz - co się dzieje przy podpisaniu aktu notarialnego