7 lutego 2023, 09:34

Teraz

-6°

Promocja

A A A

PROMOCJA: Najlepsze programy dla firm

Programy dla firm to rozwiązanie na prostsze prowadzenie dokumentacji, sprawniejsze wystawianie faktur oraz zarządzanie swoim przedsiębiorstwem. Systemy informatyczne ułatwią kontakt kadr i poprawią jakość funkcjonowania. Dowiedz się co daje oprogramowanie klasy ERP.


1. Postaw na nową jakość


2. Ułatwienie dla prowadzenia firmy


 


Postaw na nową jakość


Programy dla firm zastępują tradycyjne metody zarządzania firmą. Kwestie organizacyjne, finansowe oraz kadrowe stają się dużo łatwiejsze kiedy zintegrowany program pozwala na stworzenie jednej bazy danych dostępnej dla każdej upoważnionej osoby.


Oprogramowanie Symfonia to najwyższej jakości systemy operacyjne, które zwiększą wydajność funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Żeby nauczyć pracowników  obsługi nie musisz sam organizować szkoleń, my zrobimy to za Ciebie. Omówimy program tak, żeby jego mechanizmy stały się jasne.


Systemy ERP zawierają następujące programy:  • finansowo-księgowy, służy do rozliczeń, wystawiania faktur, napiszesz w nim raporty oraz zarejestrujesz koszty firmy

  • kadrowo-płacowy, zarządza danymi pracowniczymi, uprawnieniami oraz wspiera proces rekrutacji

  • zarządzania produkcją, umożliwia rozliczanie produkcji, raportowanie oraz planowanie dostaw

  • e-pracownik, jest to panel przeznaczony dla kierowników oraz pracowników dając im dostęp do najważniejszych danych


Opisane funkcje to tyko część nowych rozwiązań, które umożliwiają nasze oprogramowania. Programy stworzone są pod potrzeby naszych klientów oraz wspierania każdego rodzaju działalności.


Ułatwienie dla prowadzenia firmy


Oprogramowanie ERP nie jest przeznaczone jedynie dla firm handlowych. Mogą z niego korzystać m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne oraz logistyczne. Znajdujące się w nim programy wpływają na polepszenie jakości zarządzania sprzedażą oraz zwiększą płynność uzupełniania niezbędnych dokumentacji pracowniczych. Wszystko to optymalizuje działanie Twojego biznesu i pozwoli na szybszy rozwój.


Systemy zarządzania możesz użytkować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca ponieważ używasz ich z poziomu komputera. Jego obsługi nauczysz się dzięki szkoleniom, które zorganizujemy dla Ciebie.


W razie potrzeby możesz zintegrować oprogramowanie Symfonia ze swoimi zewnętrznymi systemami, które działają w Twojej firmie. Dzięki temu uzyskasz swobodny przesył danych. Praca przebiega bez zakłóceń dzięki ekosystemowi, który wpływa na jej płynność komunikacyjną.


Oprogramowanie dla firm Symfonia to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Zobacz jak w prosty sposób możesz usprawnić swoją pracę oraz funkcjonowanie biznesu.


Programy Symfonia - Positiv - Oprogramowanie dla firm


Adres firmy:
ul. Ziemowita 51, 61-063 Poznań


Telefon:
+48 61 653 11 66


Strona WWW:
https://www.positiv.pl/


 


Ciekawe artykuły:


Analiza SEO strony internetowej – na czym polega i jak przebiega?


Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Autor: redakcja@radiosud.pl