5 marca 2024, 12:49

Teraz

Promocja

A A A

PROMOCJA: Niezawodne kaski motocyklowe HJC z rozbudowaną wentylację - poznaj modele z serii RPHA

Kaski HJC produkowane są już od ponad 50 lat! Wg Motorcycle Industry Magazine uznana marka uważana jest od 1992 roku za nr 1 w tej kategorii w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. HJC dostarcza motocyklistom na całym świecie kaski najwyższej jakości, a przy tym w rozsądnej cenie. Zanim trafią do klientów, kaski poddawane są dużej liczbie testów laboratoryjnych oraz tych, przeprowadzanych w realnych warunkach podczas jazdy. Sprawdź modele z serii RPHA, a znajdziesz coś dla siebie.


Z artykułu dowiesz się między innymi:


Dlaczego nie warto oszczędzać na kasku?


Jakie elementy kasku wpływają na bezpieczeństwo jazdy?


Jakie parametry są dostępne w kaskach HJC?


Czy na kasku warto oszczędzać? 


Dla większości bikerów odpowiedź jest oczywista, nie! Panuje opinia, że z połamanymi rekami czy nogami da się jakoś przeżyć, z roztrzaskaną głową...


Tak czy inaczej, kask musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, a to nie idzie w parze z niską ceną, niestety.


Skoro jednak planujesz nabyć dobry kask, zadbaj o komfort, a ten z pewnością zapewnią kaski HJC z uznanej w świecie serii RPHA.Kask HJC RPHA spełni Twoje oczekiwania 


Kask HJC RPHA jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających bikerów. Skorupa poddawana licznym testom wytrzymałościowym i jakościowym zapewnia bezpieczeństwo. Wyściółka nie tylko chroni, dopasowując się do twarzy, zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się kasku. Jest przy tym dość przytulna, co tylko zwiększa przyjemność użytkownika.


Kaski HJC RPHA wyposażone w blendę, pinlock, czy intercom oferują najlepszy stosunek jakości/bezpieczeństwa do ceny.


Żaden element kasku nie jest przypadkowy, wszystko jest precyzyjnie przemyślane i dobrane, dzięki czemu kask idealnie układa się na głowie, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna.


Nacechowane nowoczesnym designem malowanie kasków pozwala dopasować je do każdego kombinezonu. Elementy odblaskowe poprawiają widoczność bikera, zwiększając też skutecznie poziom nieodzownego lansu.Cechy techniczne kasków HJC z serii RPHA 


Kaski HJC RPHA przeznaczone są do jazdy miejskiej, wyczynowej, jak i sportowej. Aerodynamiczny kształt powłoki zapewnia stabilność przy dużej prędkości, zmniejszając opór powietrza. Przy długiej jeździe daje się odczuć niewielką wagę kasku, co przekłada się na brak zmęczenia. Kaski integralne HJC, zapewniając ochronę głowy i szyi uznawane są za najbezpieczniejszy typ kasków motocyklowych.


Poznaj zalety modeli kasków z serii RPHA na przykładzie jednego z najpopularniejszych modeli.


Kask motocyklowy HJC RPHA 11


W procesie produkcji kask przechodzi rozszerzone testy tłumienia energii uderzenia, a także odporności na penetrację skorupy. Na najwyższy poziom bezpieczeństwa wpływa także integralność strukturalna paska i zapięcia. W efekcie produkt spełnia europejską normę ECE R22.06. Skorupa kasku wykonana jest wykonana w technologii P.I.M. PLUSInne parametry (wybrane):


Dodatkowe domknięcie dla pełnego zabezpieczenia, możliwe jest dzięki wielopunktowemu systemowi blokowania szyby;


System wentylacji z regulacją;


Kask wyposażono w antybakteryjną wyściółkę MultiCOOL;


Zastosowano boczne wloty oraz nową wentylację czołową;


Przestrzeń wewnątrz kasku umożliwia jazdę w okularach;


Możliwy jest montaż zrywek oraz pinlocka SUN REACTIVE, FOTOCHROME


Wyściółka kasku dzięki specjalnie zaprojektowanym kanałom zapewnia rozprowadzenie wewnątrz skorupy chłodzącego powietrza.


Testowane w tunelu aerodynamicznym kaski HJC z serii RPHA chronią głowę, kark i twarz. Zwiększają też komfort jazdy, osłaniając przed pędem powietrza, skutkami opadów atmosferycznych oraz redukując hałas. Warunkiem bezpiecznej jazdy jest zakup atestowanego kasku w uznanym punkcie sprzedaży. Kask HJC z pewnością ochroni Twoją głowę, będzie też obiektem zazdrości innych motocyklistów.

Autor: ewa.kowalczyk@radiosud.pl