7 lutego 2023, 09:36

Teraz

-6°

Rozrywka i oświata

A A A

BARANÓW: Dzień Babci i Dziadka z Baranowskim Studiem Tańca

Działające w gminie Baranów Baranowskie Studio Tańca zaprosiło Babcie i Dziadków na występy taneczne z okazji ich minionego święta.To wyjątkowe wydarzenie odbyło się wczoraj w baranowskiej hali sportowej.


W tanecznej imprezie bardzo licznie wzięli udział dziadkowie i bacie a także rodzice z dziećmi. Zaproszenie przyjęła również Wójt - Bogumiła Lewandowska-Siwek, Przewodniczący Rady - Marian Kremer, skarbnik gminy Marzena Żłobińska oraz dyrektor szkoły – Sławomir Nowicki. Występ małych artystów był niezwykłym przeżyciem i dał wiele radości zaproszonym gościom, o czym świadczyły niekończące się brawa. 


Za przygotowanie występów serdecznie dziękuję Darkowi Baranowskiemu, twórcy studia tańca – powiedziała Wójt.


Pani Wójt złożyła również życzenia wszystkim Dziadkom i Babciom. W tanecznym rytmie Baranowskie Studio Tańca zaprezentowało wszystkie grupy ćwiczące w klubie. Od najmłodszych – trzy,cztero i pięciolatków, aż po pary turniejowe. Publiczność podziwiać mogła tancerzy w tańcach latynoamerykańskich, standardowych, Hip-Hopie, Cha-cha, sambie czy jive. To był bardzo sympatyczny wieczór podczas którego dziadkowie podziwiać mogli umiejętności tancerzy. Dodajmy, że Gmina Baranów na czele z panią Wójt dofinansowuje zajęcia taneczne i wspiera już od lat Baranowskie Studio Tańca. 3 czerwca na hali Szkoły Podstawowej w Baranowie odbędzie się I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów. Już dziś zapraszamy na to wydarzenie.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl