24 lutego 2020, 09:12

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

BRALIN: Wilki, Chatelet, Milano i Duet Karo

Znamy plany festynu „Pożegnanie Lata”, który organizuje Starostwo Powiatowe. Od kilu lat gospodarzem imprezy jest Gmina Bralin. W tym roku wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia.

Starosta Robert Kieruzal podkreślał, że współpraca z Gminą Bralin w tym zakresie jest znakomita. - Cieszymy się z dobrej współpracy z Gminą Bralin. Lokalizacja tej imprezy jest dla nas optymalna - mówił starosta. - To nie pierwsza impreza, którą powiat organizuje w Bralinie i mam nadzieję, kontynuować ją w latach przyszłych - przyznał starosta Kieruzal.

Gwiazdą tegorocznego festynu będzie zespół „Wilki”. Oprócz tego będzie gwiazda śląskich szlagierów „Duet Karo” i formacja „Chatelet” a także zespół „Milano”. Przy okazji festynu przeprowadzona zostanie także zbiórka krwi, którą przygotowuje Stowarzyszenie „Po prostu pomagam”.

- Cieszę się bardzo, że porozumienie, które zawarliśmy ze starostą w styczniu, zbliża się do finału. Współpraca przez ten czas układała się bardzo dobrze. Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy, którzy nas odwiedzą tego dnia na festynie, czuli się dobrze i bezpiecznie i przeżyli niezapomnianą imprezę - mówił wójt Piotr Hołoś.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl