24 kwietnia 2024, 23:50

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Już weekend

PIĄTEK-17.03


KĘPNO: W Pubie Gramophone odbędzie się promocji książki Józefa Frąckowiaka "Kropla i piórko". Początek spotkania o godz.17.30.


SOBOTA-18.03


KĘPNO: Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z druhami jednostki OSP Kępno organizuje zbiórkę dla schroniska w Wojtyszkach pod hasłem "Wielka Paka dla Psiaka".Zbiórka odbędzie się w Jednostce OSP w godz. od 9.00 do 16.00.


RYCHTAL: W hali sportowej w Rychtalu szykuje się wielkie, charytatywne wydarzenie dla małej Sary Rachlak. Organizatorem imprezy jest KGW Rychtal oraz Gminny Animator Sportu.W programie m.in: Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, pokazowy mecz siatkarski II ligowego Startu Naymsłów, zumba, pokazy taneczne, pokazy gimnastyczne, koncert wokalno-instrumentalny. Początek imprezy o godz.13.30.


NIEDZIELA-19.03


MROCZEŃ: Szkolny teatr "Echo Pałacu" z Mroczenia zaprasza na spektakl "Mały Książę".Spektakl odbędzie się o godz. 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Mroczeniu.


KĘPNO: Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z druhami jednostki OSP Kępno organizuje zbiórkę dla schroniska w Wojtyszkach pod hasłem "Wielka Paka dla Psiaka". Zbiórka odbędzie się w Jednostce OSP w godz. od 9.00 do 16.00.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl