22 maja 2019, 17:26

Teraz

13°

Rozrywka i oświata

A A A

KĘPNO: Krzysztof Respondek wystąpił w Kępnie

Krzysztof Respondek wystąpił w Kępnie z okazji Dnia Kobiet. Śląski aktor, piosenkarz i artysta kabaretowego pojawił się w kinie „Sokolnia” w sobotnie popołudnie.

Krzysztof Respondek przez kilka lat był związany z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, szerszej publiczności znany jest bardziej, jako satyryk. Współtworzy znany i lubiany Kabaret RAK. Był jedną z gwiazd 4 edycji znanego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Lubię śpiewać dla kobiet, to jest najlepsza widownia, jaka może się przydarzyć wykonawcy. Kobiety zawsze lepiej reagują, bardziej żywiołowo, od serca, mniej się obrażają, są bardziej wyluzowane. Twierdzę to z pespektywy wielu lat swojego doświadczenia estradowego - powiedział Radiu SUD Krzysztof Respondek.

Sympatyczny artysta szybko nawiązał kontakt z publicznością. Zachwycił głosem, swobodą i profesjonalizmem, a przy tym skromnością i naturalnością. Zaśpiewał znane piosenki, które przeplatał śląskimi dowcipami i humorystycznymi opowieściami. Swoim występem Krzysztof Respondek zapewnił znakomitą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl