16 lutego 2020, 19:26

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

KĘPNO: "Tego jeszcze nie grali" - ale zagrali w Kępnie

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". W sobotnie popołudnie znani satyrycy wystąpili w Kępnie.

Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieprezentowane wcześniej w telewizji. Kabaret powstał 23 lata temu, a aktualnie zalicza się do czołówki, w naszym kraju. Wszystko za sprawą specyficznego poczucia humoru i błyskotliwych skeczy układanych głównie przez Roberta Górskiego, który wraz z Mikołajem Cieślakiem, powołali do życia „Ucho prezesa”. Serial opowiada o Jarosławie Kaczyńskim i jego świcie.

- Wydałem razem z żoną książkę o tym jak zostałem prezesem. Są to kulisy „Ucha Prezesa”, a książka od dwóch dni jest już w księgarniach. Można w niej przeczytać, jak powstawał serial, co się działo na zapleczu, kto nam płacił itd. - powiedział Radiu SUD Robert Górski. Kabaret w Kępnie wystąpił w składzie: Robert Górski, Przemek Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Anna Smołowik, która także grała w „Uchu” Prezesa”.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl