14 lipca 2024, 13:33

Teraz

23°

Rozrywka i oświata

A A A

LASKI: Odbył się IV Piknik ze Śląskimi Szlagierami

Na boisku sportowym w Laskach odbył się w minioną sobotę już po raz czwarty Piknik ze Śląskimi Szlagierami. Jak zawsze imprezę zorganizowało Starostwo Powiatowe w Kępnie. Współorganizatorem była Gmina Trzcinica.


Piknik przyciągnął miłośników szlagierów z powiatu kępińskiego. To dla nich właśnie organizatorzy przygotowali to coroczne wydarzenie.
Jako pierwsza na scenie pojawiła się Arleta, która przygodę ze śląskimi szlagierami rozpoczęła nie dawno ale już zachwyca publiczność. Usłyszeć można było więc jej najbardziej znane przeboje, jak "Kochałam czas" czy w "Promieniach słońca" i wiele innych. Towarzyszył jej podczas śpiewania jej sceniczny partner Emil. Tuż po nich na scenie pojawiła się Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Z tą artystką miłośnicy śląskiej muzyki spotkali się już podczas drugiego Pikniku, który dwa lata temu odbywał się w Olszowie. Tak jak i wtedy, tak i w minioną sobotę Bernadeta zachwyciła publiczność wyśpiewując znane z radiowych, szlagierowych list przebojów swoje piosenki ale nie tylko. Jako trzeci na estradzie pojawił się ulubieniec, zwłaszcza wszystkich pań Damian Holecki. Publiczność razem z artystą śpiewała jego znane utwory. Nie zabrakło więc oczywiście "Granicy", "Złotych kasztanów" czy ""Jesteś moim aniołem". Fani nie tylko śpiewali ale również doskonale bawili się pod sceną.To było bardzo udane sobotnie popołudnie i wieczór z gwiazdami śląskich szlagierów. Teraz pozostaje już tylko czekać na kolejne takie wydarzenie. A jak zapewniali organizatorzy V Piknik ze Śląskimi Szlagierami" na pewno się odbędzie. 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl