27 listopada 2021, 00:13

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Michał Szpak, Wilki, Ich Troje, De Mono, C-Bool, GrubSon, kto jeszcze?

Michał Szpak, Wilki, Ich Troje, De Mono, C-Bool, GrubSon, to tylko niektóre gwiazdy, których będziemy mogli zobaczyć w naszym regionie, w okresie wiosenno-letnim.

Michał Szpak zaśpiewa na kępińskim Rynku 4 maja. Kępiński Ośrodek Kultury na tegoroczną „majówkę” zaprosił także zespół „InoRos”. Podczas czerwcowych imprez posłuchamy także legendy polskiej muzyki - zespołu De Mono, w składzie między innymi z Markiem Kościkiewiczem Robertem Chojnackim. De Mono zagra 16 czerwca na Rynku. Dzień wcześniej na scenie pojawi się zespół Ich Troje i Sidney Polak. W trakcie dwudniowej imprezy będzie także Leszek Cichoński & Jose Torres oraz kabaret „Czesław”.

Dużą dawkę śmiechu serwować będzie także podczas tegorocznego „Pożegnania Lata” „Formacja Chatelet”. Cykliczna impreza powiatu kępińskiego, kolejny raz odbędzie się w Bralinie. - Jesteśmy już po wstępnym porozumieniu z wójtem gminy Bralin, który zgodził się współorganizować „Pożegnanie Lata” na terenie „Sokoła”. Myślę, że program będzie atrakcyjny w tym roku - powiedział Radiu SUD starosta Robert Kieruzal.

Gwiazdą festynu będzie zespół „Wilki”, którego liderem jest Robert Gawliński. Tego dnia zobaczymy na scenie także zespoły z innego gatunku: „Milano” oraz „Duet Karo”. Pożegnanie Lata w tym roku odbędzie się 25 sierpnia.

Wiele atrakcji, czeka w okresie wakacyjnym na mieszkańców z różnych miejscowości powiatu kępińskiego. Niewątpliwie jedną z największych atrakcji będzie koncert w Siemianicach, gdzie 21 lipca wystąpi „C-Bool”. Wcześniej, w pierwszy weekend czerwca w Baranowie pojawi się GrubSon. Szczegółowo o wszystkich wydarzeniach będziemy informować.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl