21 lutego 2020, 16:38

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

OSTRZESZÓW: Otwierali się na relacje

Około siedemdziesięciu osób, przede wszystkim pań, wzięło udział w czwartej już edycji konferencji pod hasłem „Rozwiń skrzydła”. Wydarzenie odbywało się w ostatnią niedzielę (15 września) w Hotelu „Dworek” w Ostrzeszowie. W jego trakcie można było skorzystać z konsultacji kosmetycznych, dietetycznych i brafiterskich, a także wysłuchać porad trenerów personalnych, stylisty i fryzjera. Momentem kulminacyjnym była natomiast prezentacja damskiej i męskiej metamorfozy.  Jak podkreśla jedna z organizatorek konferencji – Marta Chowańska, właścicielka Centrum M.ake-up Ch.arm – uczestnicy konferencji przyjechali z całej Polski. Co godne podkreślenia, hasło przewodnie tej edycji wydarzenia - „Otwórz się na relacje” - znalazło pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.
-Naprawdę było mnóstwo wzruszeń – podkreśla M. Chowańska – Panie dzieliły się swoimi historiami. Mówiłyśmy o tym, jak zaczynałyśmy, jak ta droga wyglądała, co się zmieniło w naszym życiu, w życiu naszych rodzin. Wypowiadała się na przykład mama  z córką, były podziękowania dla mężów. Naprawdę dużo było wzruszających momentów, czego, szczerze mówiąc, się nie spodziewałam. Wypłynęło wiele pozytywnych emocji.
Wiele osób ze szczególną niecierpliwością czekało na efekty dwóch metamorfoz – Asi i Szymona - laureatów konkursu.
-Tym, co determinowało wybór były historie tych osób – wyjaśnia M. Chowańska – Ich motywacją była potrzeba zmiany, nie tylko tej zewnętrznej, ale też wewnętrznej. Nasi laureaci mieli dobraną stylizację, którą dostali w prezencie od Garderoby i Top Secret. Była metamorfoza na skórze, makijaż, pielęgnacja i fryzura. Było to dla nich bardzo fajne, pozytywne przeżycie i myślę, że  pierwszy krok do zmiany.
Część metamorfozy odbywała się na oczach osób uczestniczących w niedzielnej konferencji, w związku z czym istniała możliwość śledzenia zachodzących przemian na bieżąco. Ten punkt po raz pierwszy pojawił się w programie konferencji „Rozwiń skrzydła”. Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejne modyfikacje, mające coraz bardziej uatrakcyjniać formułę wydarzenia. Wiadomo, że następna jego edycja odbędzie się wiosną przyszłego roku, najprawdopodobniej w okolicach Dnia Kobiet.
Fot. Organizatorzy

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl