16 lutego 2020, 21:08

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Już weekend

PIĄTEK-4.10

Biblioteka Publiczna Gminy Sokolniki i Świetlica Gminna zapraszają na "Noc Bibliotek". Od 16.00 rozpoczną się warsztaty plastyczno-czytelnicze dla dzieci w wieku od 5-9 lat , o 18.00 film w ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego.

SOBOTA-5.10

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieruszowie włączyła się w akcję "Noc Bibliotek. Wydarzenie w tym roku przebiegać będzie pod hasłem Biblioteczne Biuro Śledcze czyli Kryminalna Noc w Bibliotece. Współorganizatorem tegorocznej edycji jest Komenda Powiatowa Policji w Wieruszowie. O 18:00 – Rozpoczęcie „Kryminalnej Nocy” i rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literackiego „Zagadka kryminalna z Wieruszowem w tle” o 18.30- Inscenizacja z oględzin miejsca zbrodni przygotowana przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. Poza tym spotkanie z technikiem kryminalistyki, zbieranie materiału dowodowego oraz wiele innych atrakcji.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Władysława Reymonta w Wieruszowie  zaprasza w ramach Nocy Bibliotek na „Babski wieczór w bibliotece”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 18:15-22:00. Tego wieczoru w bibliotece gościć będziemy: brafitterkę, dietetyka i trenera personalnego oraz kosmetologa i trychologa.
 
NIEDZIELA-6.10

Koncert Charytatywny dla małej Ali odbędzie się w sali Domu Ludowego w Wodzicznej. W programie koncertu występy wokalne lokalnych artystów, kiermasz rzeczy niepotrzebnych oraz słodki poczęstunek. Początek wydarzenia o godz.16.00.

W Kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Hanulinie odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak. Największe przeboje Haliny Frąckowiak połączone zostaną ze wspomnieniem papieża Jana Pawła II. Początek koncertu o godz.18.00.

Koncert Miłego Pana odbędzie się na wieruszowskim Rynku. Początek o godz.18.30.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl