29 stycznia 2022, 03:05

Teraz

-2°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: W sobotę zespół z Wieruszowa wystąpi na żywo w półfinale "Mam Talent"

Wielkie emocje czekają nas w sobotni wieczór. Po godz. 20.00 w”Mam Talent” na żywo wystąpią muzycy z „The White Tigers”.

Nie zdradzimy wam oczywiście utworu, jaki usłyszymy w sobotę, jednak udało się nam zarejestrować pracę młodzieży przy innym, już bardziej znanym kawałku. Co czeka nas już za kilka dni? - Myślę, że nie ma innej możliwości jak wielkie „wow”, wielkie zaskoczenie, ponieważ zespół już od wielu lat ciężko pracuje aby osiągnąć sukces na scenie muzycznej – opowiada instruktor gry na gitarze Grzegorz Stępień. - Bardzo wiele godzin przegranych, przepracowanych, więc jestem tego pewien, że zrobią to najlepiej jak potrafią. Mamy głęboką nadzieję, że zdobędą serca polskich, i nie tylko, polskich słuchaczy.

- Młodzież jest znakomicie przygotowana, pełna pasji i energii – uważa Anna Maria Mbayo, wokalistka prowadząca lekcje z młodzieżą. - To jest tutaj najważniejsze, bo tym zarażają każdego, kto tego słucha. Mam nadzieję, że nie tylko my to usłyszymy i kibicujący przed ekranami, ale i wszyscy, którzy będą mogli tego doświadczyć.

Kilka dni temu zespół The White Tigers z Wieruszowa wystąpił jako support przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego w Filharmonii Podlaskiej. Teraz trwa koncentracja przed „Mam Talent”. - Czujemy się bardzo dobrze i czujemy się też bardzo dobrze przygotowani – mówi jedna z wokalistek Iga Wojciechowska. - Jesteśmy nastawieni bardzo pozytywnie. Myślę, że wszyscy cieszymy się z tego, że możemy tam się pojawić i wystąpić już tym razem na żywo.

Druga wokalistka Dominika Derdak zapowiada, że zespół da z siebie wszystko. - Pokażemy na co nas stać i wykonamy ten utwór bardzo dobrze.

Gitarzysta Wiktor Świsulski mówi, że po pierwszej emisji programu z udziałem zespołu jest bardzo dobry odzew oraz wiele pozytywnych komentarzy. - Po prostu jest bardzo dobrze – uśmiecha się. Przypomnijmy, że grupę tworzą obok wymienionych osób Adrian oraz Krystian Lota, Kacper Rabiega i Martyna Jaroch. Menadżerem grupy oraz dobrym duchem zespołu jest Krzysztof Lota, ojciec perkusisty oraz saksofonisty. - Pracujemy już od 6 lat – przybliża. - Spotykamy się regularnie w czwartki, w soboty i czasami jeszcze w niedziele. Efekty, z czego się bardzo cieszymy, są coraz większe. Jesteśmy przygotowani do tej „bitwy”, natomiast wszystko w rękach Boga. Jeżeli będzie chciał, przejdziemy dalej. Jestem dumny z naszej młodzieży, z ich podejścia, zaangażowania oraz pasji, bo tę pasję w nich widać, i radość z tego co robią.

Podczas półfinału wiele do powiedzenia będą mieli też telewidzowie, którzy będą mogli oddać swój głos na ulubionego wykonawcę. „Mam Talent” z udziałem zespołu The White Tigers już 30 października o godz. 20.00 w TVN. Dla nas już jesteście zwycięzcami, niezależnie od wszystkiego!

Autor: wieruszow@radiosud.pl