6 października 2022, 15:55

Teraz

16°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: WDK zdradza szczegóły Dni Wieruszowa 2022

Happysad, I.GOT.U oraz DNF to zespoły i dj, jacy wystąpią podczas Dni Wieruszowa 2022. Impreza będzie trwała przez trzy dni - 19, 20 i 21 sierpnia.

- Zapraszamy na trzydniowe Dni Wieruszowa w nieco innej formule - zapowiada dyrektorka WDK Małgorzata Skolankiewicz. - Mamy różne lokalizacje wydarzeń i połączyliśmy ze sobą kilka miejskich wydarzeń w całość. Zaczynamy w piątek koncertem na Rynku. Wystąpi The Gentelmen, będzie kino na leżakach, noc w bibliotece. Cały czas będzie działało wesołe miasteczko, które pojawi się na placu po dworcu PKS. Będzie też oczywiście strefa gastronomiczna. Te dni miasta są skromniejsze, ponieważ w tym roku nie zaangażowaliśmy sponsorów. Łączymy ze sobą takie wydarzenia jak Classic Spot, RunKayakBike. W sobotę dla młodzieży będzie noc klubowa. Zaprosiliśmy DNF i I.GOT.U. W niedzielę głównym punktem imprezy będzie koncert zespołu Happysad na Rynku.

Dodatkowo przewidziano: teatr uliczny dla dzieci i dorosłych "Wesoły cyrk Pana Pedro", pokaz street workout, koncert The White Tigers, zawody wędkarskie o puchar burmistrza, piana party dla dzieci, I Wieruszowski Marsz Nordic Walking, operetka z Kijowa - Anielskie Głosy, koncert Ikarus Feel.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl