6 grudnia 2021, 00:57

Teraz

-1°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekend w regionie

SOBOTA-23.10

Wójt gminy, Sołtys, Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kobyla Góra zapraszają wszystkich chętnych do udziału w akcji porządkowania terenu przy zalewie. Akcja rozpocznie się od godz.10.00, zbiórka przy kasztanie obok Drewnianej Chałupy. Organizatorzy zapewniają worki i rękawiczki . Na koniec zapraszają na ciepły bufet.
 

NIEDZIELA-24.10

Festyn charytatywny na rzecz Nadii Strzały odbędzie się na Rynku w Wieruszowie. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Dobry Dział. W programie od godz. 15.00 m.in. występ grupy tanecznej Mental z Lututowa, pokaz młodzieżowej drużyny pożarniczej OSP Lututów, Rafał Pietrzak z programu Love Island, koncert zespołu Iness, koncert zespołu LaMaro, losowanie głównych nagród, licytacja specjalna oraz zabawa taneczna. W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do WDK.

W Kościele p.w św.Mikołaja w Sokolnikach o godz. 13.00 odbędzie się koncert "Pieśni Polskie. Zaśpiewajmy Razem".

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Odział Terenowy w Ostrzeszowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Baranowie zapraszają na akcję pobierania krwi.Początek o godz. 9.00 w OSP Baranów.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl