18 marca 2018, 20:11

Teraz

-10°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe wydarzenia

SOBOTA-18.02


Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem organizuje IV Powiatowy Bal Karnawałowy pod patronatem Starosty Kępińskiego. Udział w balu mogą wziąć wszystkie dzieci niepełnosprawne z terenu całego powiatu.Początek imprezy już o godz.14.00.

VI Turniej Halowy Piłki Nożnej Victoria CUP rusza w Ostrzeszowie. W sobotę zmierzą się zawodnicy rocznika 2005 i Młodsi.Początek o godz.9.00 w hali sportowej Gimnazjum Nr2.

W Kobylej Górze odbędzie się sprzątanie terenu przy Zalewie.Wszyscy chętni, którzy chcą pomóc w pracach proszeni są o zabranie odpowiedniego obuwia, rękawic a przede wszystkim dobrego humoru.Na koniec będzie też coś dla ciała:bigos, kiełbaska i ciepłe napoje.


NIEDZIELA-19.02


Sekcja teatralna "Chaos" działająca przy GOK w Doruchowie zaprasza na spektakl pt."Babcia Klementyna z Dzikiego Zachodu".Początek przedstawienia o godz.16.00 w sali GOK w Doruchowie.

Jednostka OSP w Grabowie nad Prosną oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa  w Kaliszu Oddział Terenowy w Ostrzeszowie zapraszają do udziału w akcji oddawania krwi, która odbędzie się  w godzinach 10.00-13.00 w sali Centrum Kultury na ul. Kolejowej 3 w Grabowie nad Prosną. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 rok życia, z dowodem osobistym i po lekkim posiłku.

VI Turniej Halowy Piłki Nożnej Victoria CUP rusza w Ostrzeszowie. W niedzielę zmierzą się zawodnicy rocznika 2004 i 2008 i Młodsi.Początek od 9.00 w hali sportowej Gimnazjum Nr2.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.