24 lutego 2020, 09:17

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe zapowiedzi

PIĄTEK -30.09

Na kompleksie boisk sportowych ORLIK w Siemianicach odbędzie się II NOCNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ. Stawką turnieju będzie Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska.Zmagania uczestników rozpoczną się o godzinie 19:00.

Na wieruszowskim Rynku odbędzie się ostatni już plenerowy koncert w ramach projektu „WDK z latem”. W piątkowy wieczór zagra Orkiestra Dęta OSP Wieruszów pod batutą Konrada Grygowskiego.Początek o godz.19:00.


SOBOTA-1.10


Przystań Twórcza Syców we współpracy z Samorządem Mieszkańców nr 1 w Sycowie jest organizatorem Pikniku Rodzinnego połączonego z wystawą zwierząt osiedlowych.Zapraszamy do strefy boisk przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sycowie na godz. 14.00. Tam czeka wiele niespodzianek, w czasie pikniku odbędzie się też zbiórka rzeczy na schronisko dla psów. "Przyjdź ze swoim pupilem, weź udział i zgarnij nagrody" - głosi jedno z haseł. W imieniu pomysłodawców zapraszamy!NIEDZIELA -2.10


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na jubileusz swojego powstania.0 godz. 18.00 w hali sportowej MOSiR-u odbędzie się "małe
świętowanie". W ramach urodzinowych obchodów zagra zespół "Droga na Ostrołękę". Wstęp wolny.

0 godzinie 13:30 w Marszałkach odbędą się XVI amatorskie zawody jazdy konnej i Hubertus 2016. W programie zawodów znajdzie się konkurs sprawności powożenia, kombinacja sprawnościowa na czas dla jeźdźców i pogoń za lisem.W ramach imprezy odbędzie się także pokaz Apolinarski Group „Husaria w natarciu" oraz przejażdżki konne.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl