8 grudnia 2021, 10:44

Teraz

-3°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe zapowiedzi

NIEDZIELA-17.10

"Pijany życiem" czyli rajdy edukacyjne:nordic walking, rowerowy, rolkowy to wydarzenie na które zaprasza Starostwo Powiatowe w Kępnie. Impreza podsumowująca odbędzie się na terenie kompleksu sportowego LO nr1 w Kępnie. W programie zajęcia z nauki zachowań prozdrowotnych, konkurencje sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Start-Starostwo Powiatowe w Kępnie, godz.11.00.

Koncert Anny Wyszkoni związany z jubileuszem 25-lecia jej pracy artystycznej odbędzie się w hali przy ul. Sportowej w Kępnie. Początek koncertu o godz.18.00.

Impreza pod hasłem "Ratujemy Franusia" odbędzie się w sali OSP w Czastarach. W programie m.in występ Orkiestry Dętej z Czastar, pokazy taneczne, pokazy ratownictwa medycznego, koncerty i występy uczniów miejscowej szkoły podstawowej, degustacja ciast oraz sprzedaż potraw regionalnych. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie Franusia z Przywór. Początek, godz.15.00.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Terenowy Oddział w Ostrzeszowie  oraz urząd Gminy w Rychtalu zapraszają na Akcję Pobierani Krwi, która odbędzie się w hali sportowej w Rychtalu w godzinach od 9.00 do 12.00.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl