14 kwietnia 2024, 02:41

Teraz

13°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe zapowiedzi

PIĄTEK-23.02


OSTRZESZÓW: Spotkanie przy planszówkach odbędzie się w Sali Kameralnej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla początkujących graczy, jak i też dla mistrzów planszówek. Początek o godz.18.00.


SOBOTA-24.02


ŁĘKA OPATOWSKA: Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego  o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy odbędzie się w Hali Sportowej w Łęce Opatowskiej. Początek Turnieju o godz.14.00.


GALEWICE: Otwarty TURNIEJ SZACHOWY odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Galewicach. Początek rozgrywek o godz. 10:00.


BUKOWNICA: Kostiumowe, barwne widowisko w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych ze Stowarzyszenia Stacja Bukownica pod tytułem "prawdziwy Skarb" rozpocznie się o godz. 16.00 w Ostrzeszowskim Centrum Kultury.


NIEDZIELA-25.02


LUTUTÓW: Klub Honorowych Dawców Krwi w Lututowie zaprasza wszystkich Krwiodawców oraz osoby mogące i chcące podzielić się najcenniejszym darem do Domu Strażaka w Lututowie. Dla Wszystkich Krwiodawców i ich bliskich, którzy przyjdą oddać krew w godz. 9.00 - 12.00 będzie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez KGW Dobrosław. Oprócz słodkości i kawusi, na Krwiodawców czekać będzie, jak zawsze upominek, od Darczyńców oraz kwiatuszek dla Wszystkich Pań.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl