5 marca 2024, 12:10

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Wydarzenia weekendowe

SOBOTA-4.11


ŁĘKA OPATOWSKA: "Z piosenką i słowem o miłości" - pod takim tytułem odbywać się będzie  w Łęce Opatowskiej Dwudniowy Festiwal. W sobotę rozpocznie się II Festiwal Sztuki Opowiadania. Początek o godz.17.00 w sali Urzędu Gminy.


KĘPNO: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza na wykład nt. odzyskania przez Polskę niepodległości połączony z uroczystym otwarciem wystawy „Tak powstawała Niepodległa” przygotowanej przez Biuro „Niepodległa”. Początek o godzinie 18.00.


OSTRZESZÓW: O godz.10.00 na ostrzeszowskim Rynku oraz Pl. Borek rozpocznie się Akcja Flaga. Następnie ostrzeszowscy harcerze zapraszają małych i dużych na ,,KRÓLEWSKI TURNIEJ STRZELECKI”. Odbędzie się on na dziedzińcu zamkowym w godzinach:13:00 (dzieci od lat 7 z opiekunami), o 14:00 ( dorośli i młodzież od lat 15). Biuro gry będzie czynne od 12:30.


NIEDZIELA-5.11


ŁĘKA OPATOWSKA: IV Konkurs Polskiej Piosenki o Miłości odbywać się będzie w Łęce Opatowskiej w ramach Dwudniowego Festiwalu "Z piosenką i słowem o miłości". Rozpoczęcie o godz.14.00 w sali Urzędu Gminy.


MIKORZYN: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Oddział Terenowy w Ostrzeszowie organizuje Akcję Pobierania Krwi. Zbiórka odbędzie się w Szkole Podstawowej w Mikorzynie w godzinach od 10.00 do 13.00.Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia, z dowodem osobistym i po lekkim posiłku.


 


 


 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl