14 lipca 2024, 05:53

Teraz

17°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Zapowiedzi weekendowe

PIĄTEK-17.11


8 Senioralia Regionu Wieruszowskiego czyli otwarty przegląd twórczości artystycznej z okazji obchodów Ogólnopolskiego Dnia Seniora odbędzie się sali widowiskowej Wieruszowskiego Domu Kultury. Początek o godz.10.00.


Klub Filmowy Ostrzeszowskiego Centrum Kultury zaprasza na seans filmowy. Już o godz.19.00 w Kinie Piast "Fargo". Wstęp wolny.


SOBOTA-18.11


Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Tenisie Stołowym z grami i zabawami odbędzie się w hali sportowej w Grabowie nad Prosną. Początek mistrzostw o godz.9.00.


 Ostrzeszowskie Centrum Kultury zaprasza na Jam Session & Open Mic Night. Początek o godz. 20.00 w pełnej klimatu Kawiarni Alchemik.


NIEDZIELA-19.11


Ośrodek Caritas Diecezji Kaliskiej w Słupi pod Kępnem organizuje obchody VII Światowego Dnia Ubogich. Wydarzenie rozpocznie o godz. 11.00 msza święta pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Ks.Bp. Damiana Bryla. O godz.12.00 rozpoczną się występy artystyczne Szkolnego Koła Caritas  ze Szkoły Podstawowej w Słupi pod Kępnem.


 W Rychtalu  od godz. 10:00 do 14:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się wernisaż artystyczny połączony ze sprzedażą dzieł. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie dla Mateusza Słowikowskiego na operację serca.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl