14 lipca 2024, 13:23

Teraz

23°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Zapowiedzi weekendowe

PIĄTEK-28.06


KĘPNO: W Kępnie rozpoczynają się Garcarek Polish Open Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kat.U-15 w Badmintonie. Początek o godz.9.00 w hali widowiskowo-sportowej, na ul. Sportowej.


SOBOTA-29.06


RYCHTAL: Dalszy ciąg Dni Gminy Rychtal czyli BłyskoTrzaski odbędzie się na boisku sportowym w Rychtalu. W programie weselne szaleństwo z grami i zabawami tematycznymi. Początek o godz.18.30.


OSTRZESZÓW: Wieczór Walk odbędzie się na dziedzińcu ostrzeszowskiej Baszty Kazimierzowskiej. Po raz kolejny będzie okazja zobaczyć utytułowanych zawodników mierzących się w formule kickboxingu. Początek o godz.19.00.


NIEDZIELA-30.06


GRABÓW NAD PROSNĄ: Na stadionie miejskim w Grabowie nad Prosną odbywał się będzie V Turniej Charytatywny o Puchar Burmistrza pod hasłem „Łączy nas dobro”. Największą atrakcją tegorocznego turnieju będzie z pewnością mecz z udziałem Reprezentacji Polskich Artystów. W jej składzie znajdą się m.in. Piotr Świerczewski, Maciej Szczęsny, Michał Szyc, Patryk Czerniejewski, Tomasz Schimscheiner, Wojciech Sikora, Rafał Maserak i Przemysław Cypryański. Co więcej, na boisku będą oni mogli liczyć n wsparcie ze strony drużyny Super Mam. Piłkarskie zmagania będą rzecz jasna najważniejszym punktem turnieju, ale przygotowano również szereg wydarzeń towarzyszących. Do tego profesjonalna sesja zdjęciowa, przejazdy motocyklami, maraton zumby, pokaz ju jitsu oraz wielkie serce dla Szymona na płycie boiska. Start imprezy o godzinie 14.00. 


SOKOLNIKI: Sokolnickie cuda wianki odbędą się na zbiorniku Okoń-Gumnisko. W programie plecenie wianków, występ zespołu folklorystycznego "Sokolniki", śpiewanie piosenek biesiadnych, legendy i bajki świętojańskie. Początek o godz.16.00.


KALISZKOWICE KALISKIE: Piknik Strażacki odbędzie się w Kaliszkowicach Kaliskich. W programie: animacje dla dzieci, pokaz wozów i sprzętu strażackiego. Rozpoczęcie Pikniku o godz.14.00.


 

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl