29 lutego 2020, 04:12

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

TRZCINICA: Rozstrzygnięto konkurs "Zapobiegajmy pożarom"

W Urzędzie Gminy Trzcinica odbyło się podsumowanie etapu gminnego ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Zapobiegajmy pożarom”.  Na eliminacje gminne zgłoszono 118 prac uczniów Zespołu Szkół w Laskach i Zespołu Szkół w Trzcinicy.

Uczestnicy w swoich pracach wykazali się niezwykłą pomysłowością stosując różne techniki plastyczne. Każda praca miała niepowtarzalny charakter i poruszała niezwykle istotne kwestie dotyczące profilaktyki i bezpieczeństwa. Powołana na szczeblu gminnym komisja konkursowa w składzie: Prezes Gminny OSP Krzysztof Waloszczyk oraz pracownicy UG Trzcinica: Donata Gawlik, Katarzyna Kuboszek  i Anna Rachlok wyłoniła najlepsze prace w poszczególnych grupach wiekowych.Przyznano łącznie 29 nagród w odpowiednich kategoriach, a tym samym zakwalifikowano prace uczestników na eliminacje powiatowe.21 stycznia nastąpiło wręczenie nagród dla laureatów plastycznych zmagań.  Dyplomy i upominki przekazali uczniom Wójt Gminy Trzcinica i Wiceprezes Zarządu Powiatowego OSP RP Grzegorz Hadzik oraz Prezes Zarządu Gminnego OSP RP Krzysztof Waloszczyk.

Grupa I Przedszkole

I miejsce   -  Jakub Dumin -   Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
I miejsce   -  Mateusz Gość- Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
II miejsce  -  Aurelia Stężały - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
II miejsce -  Mateusz Namyślak - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
III miejsce   -  Anna Diachenko  - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
III miejsce   -  Olga Nawrot     - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach

Wyróżnienia:

- Alicja Ertel -  Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
- Karolina Kanclerz- Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach
- Pola Jaworek- Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy
- Wiktor Zimoch  - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy
- Brajan Balcerzak - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy

Grupa II od  klasy I –  III

I miejsce  - Hanna Woźnica  - Szkoła Podstawowa  w Laskach
I miejsce  - Aleksandra Raszewska - Szkoła Podstawowa  w Trzcinicy
II miejsce  - Filip Nowak - Szkoła Podstawowa  w Trzcinicy
II miejsce   - Anna Jeż - Szkoła Podstawowa  w Laskach
III miejsce  - Martyna  Laske – Szkoła Podstawowa  w Laskach

Wyróżnienia:

- Bianka Bielińska - Szkoła Podstawowa  w Trzcinicy
- Hanna  Kroll - Szkoła Podstawowa  w Trzcinicy
- Oliwia Maryniak - Stodolska - Szkoła Podstawowa  w Laskach
- Mateusz Mikisz  - Szkoła Podstawowa  w Laskach
- Dawid Biczysko - Szkoła Podstawowa  w Laskach
- Franciszek Lorenc - Szkoła Podstawowa  w Laskach

Grupa III   od klasy IV - VIII

 I miejsce  - Maja Grycman - Szkoła Podstawowa  w Laskach
 I miejsce – Igor Zimoch - Szkoła Podstawowa  w Trzcinicy
 II miejsce  - Nadia Woźnica - Szkoła Podstawowa  w Laskach
 II miejsce  - Zofia Gość - Szkoła Podstawowa  w Laskach  
 III miejsce – Roman Fabian - Szkoła Podstawowa  w Laskach

Wyróżnienia:

- Kamila Parzonka - Szkoła Podstawowa  w Laskach
- Lena Przybylska - Szkoła Podstawowa  w Laskach

   

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl