19 października 2019, 11:45

Teraz

13°

Rozrywka i oświata

A A A

KĘPNO: Spotkanie z Blanka Lipińską

Blanka Lipińskia, autorka erotycznego bestsellera "365 dni" w poniedziałkowy wieczór promowała w Kępnie kontynuację najgorętszego tytułu minionego lata.

Autorkę bestesllera, do Kępna zaprosiła Agnieszka Staszak, właścicielka salonu "Atelier Staszak".
"Ten Dzień" to druga, ale nie ostatnia część serii Blanki Lipińskiej, która swoją premierę będzie miała 14 listopada.
Poprzednia część opowiadała historię Laury, która będąc na Sycylii, w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej. "Ten dzień" to z kolei kontynuacja, opowiadająca o zagrożeniach wynikających z bycia żoną szefa Cosa Nostry...
- Tak naprawdę to jest kontynuacja. Ten kto czytał "365 dni" to wie, że w takim momencie kończę powieść, że 90% albo nawet i 100% osób, które ją czytały mają ochotę się rozbiec i walnąć głową w ścianę. To jest tak jakby Ci ktoś w najlepszym momencie serialu, wyłączył telewizor. "Ten Dzień" to kontynuacja tego co się dzieje dalej - wyjaśnia Blanka Lipińska. To nie jest jednak tylko kontynuacja przygód Laury i Massimo w przestępczym świecie, ale głownie jak przystało na to do czego Blanka przyzwyczaiła czytelników, jest to bardzo szczegółowy opis ich perwersyjnego życia erotycznego.
- Ludzie mają dużą potrzebę mówienia o seksie, tylko są zbyt pozamykani i zbyt zawstydzeniu żeby o tym mówić. Natomiast jak widać, raz na jakiś czas pojawia się jakaś osoba, która chciałby ten temat udźwignąć i czy to jestem ja, czy Ania Rubik, czy wspomnienie o Pani Wisłockiej czy też seria Greya to temat co jakiś czas wraca. To pokazuje, że nie tylko Polacy, ale cały świat, generalnie ludzie mamy potrzebę tej seksualności - wyjaśnia autorka.
Blanka drugą część urywa - tak jak pierwszą - w najmniej spodziewanym momencie, wiemy jednak że część trzecia pojawi się w księgarniach w przyszłym roku.

Autor: arek.skiba@radiosud.pl