29 stycznia 2020, 20:48

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

SIEMIANICE: Tłumy mieszkańców na Dniach Gminy Łęka Opatowska

C-Bool, Dejw, Łobuzy to największe gwiazdy tegorocznych Dni Gminy Łęka Opatowska, które w tym roku odbywały się pod patronatem Radia SUD.

Dwudniowa impreza w Siemianicach cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zwłaszcza niedzielna część koncertowa, ściągnęła tłumy mieszkańców z całego regionu. - Dziękuję pani sołtys i radzie sołeckiej, KGW, OSP i LZS oraz wszystkim sponsorom, bez pomocy których, nasze imprezy nie byłyby tak huczne. Cieszę się, że można wspólnie działać i może przynieść to taki efekt. Dziękuje także moim współpracownikom, bez których te imprezy nie byłyby tak dobrze przygotowane - mówił wójt Adam Kopis.

W sobotę punktem kulminacyjnym wydarzeń był III Bieg Uliczny, oraz rywalizacja dzieci w różnych konkurencjach rekreacyjnych. W niedzielę, ton nadawały występy i koncerty. Na scenie prezentowali się lokalni artyści różnego pokolenia. Były także pokazy tańca i sztuk walki. Do zabawy porwał wszystkich Dejw. Z największymi przebojami wystąpiły także Łobuzy, ale niewątpliwie największą gwiazdą był C-Bool.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl