14 lipca 2024, 13:25

Teraz

23°

Rozrywka i oświata

A A A

GRABÓW NAD PROSNĄ: Turniej Łączy nas dobro z Reprezentacją Artystów Polskich już 30 czerwca!

Jak co roku Grupa dobroczynna Anieli w Bieli, Fundacja Dar Nadziei i LZS Pelikan Grabów organizują 30.czerwca 2024 r.  V Turniej Charytatywny Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza  Miasta i Gminy Grabów nad Prosną "Łączy nas dobro" od 14:00 do 19:00 i w tym razem zbierają środki na leczenie Szymona Owczarka z Doruchowa.


W tym roku na turnieju zaszczycą swoją obecnością Reprezentacja Artystów Polskich w składzie: Piotr  Świerczewski , Maciej Szczęsny, Rafał Maserak, Wojtek Sikora, Tomasz Schimscheiner, Michał Szyc, Patryk Czerniejewski, Przemek Cypryański i z tymi artystami są licytowane: sesja zdjęciowa z wszystkimi 8 artystami realizowana podczas turnieju w hali sportowej w Grabowie nad Prosną - 4 najwyższe licytacje wygrywają, posiłek z artystą w Restauracji Dworek po zakończonym turnieju - licytacje indywidualne. Realizacja wszystkich  licytacji z udziałem artystów odbywać się będzie 30. czerwca.


Termin w jakim można licytować tylko i wyłącznie na poniższej grupie fc jest różny, ale  najpóźniej do 24.czerwca. Link do grupy Licytacje dobroczynne Anieli w Bieli: https://www.facebook.com/groups/1521561421382732


 Licytujemy podając propozycję cenową w komentarzu. Po zakończonej licytacji prosimy zaglądać na grupę, w celu uzyskania dalszych wskazówek od administratora grupy. To jedyna i niepowtarzalna okazja, by w kameralnym gronie, spokojnej i miłej atmosferze porozmawiać  z artystami, zrobić sobie zdjęcie i zjeść pyszną kolację a poza tym wesprzeć małego wojownika z naszej okolicy. 


Liczymy na Was!

Autor: redakcja@radiosud.pl