4 czerwca 2020, 03:48

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Weekendowe wydarzenia

PIĄTEK -26.04

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie zaprasza na spotkanie z Agnieszką Lis, autorką książek obyczajowych, pianistką i dziennikarką. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w Kępińskim Ośrodku Kultury na ul. Broniewskiego 5.

Biblioteka Publiczna w Ostrzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z autorem książek Dawidem Piątkowskim. Spotkanie rozpocznie się o godz.17.00 w siedzibie biblioteki.

SOBOTA-27.04

O godz. 10.00 Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Bolesławcu organizuje akcję honorowego krwiodawstwa. Wszystkich chętnych, zwłaszcza druhny i druhów z jednostek OSP zapraszamy z dowodem osobistym do świetlicy Gminnego Centrum Kultury w Bolesławcu.

Maraton MTB Orła Bielika i jednocześnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Maratonie MTB odbędą się w Spólu w gminie Galewice. O 10.30 nastąpi start maratonu dla kategorii od żaka do juniorki. W południe przewidziano starty pozostałych kategorii. Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania zawodników!

Koło PZW WIERUSZÓW- MIASTO zaprasza na I turę Grand Prix 2019, indywidualne zawody spławikowe. Zawody rozegrane zostaną w formule open.Początek o godz.12.00.


Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl