1 czerwca 2020, 11:32

Teraz

15°

Rozrywka i oświata

A A A

WIERUSZÓW: Grill z Big Cycem i politykami

Na trzecią niedzielę maja zaplanowano w Wieruszowie wspólne grillowanie na Zamczysku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Big Cyc”, który właśnie nagrał nowy singiel „Będzie dym”. 

Burmistrz zapowiada, że 19 maja miasto chce połączyć grillowanie z namiastką odbywających się tutaj przed laty prawyborów. - Chcemy zaprosić polityków, z niektórymi już rozmawialiśmy – zdradza Rafał Przybył. - Nie mamy żadnych ukierunkowań. Wszyscy ci, którzy startują: od „Polexitu" poprzez prawicę, lewicę i środek będą mogli się u nas zaprezentować. Oczywiście wszystko ma odbywać się z przymrużonym okiem. Wiemy już, że gwiazdą wieczoru, tym magnesem mającym ściągnąć naszych mieszkańców do wspólnej zabawy związanej z wyborami i grillowaniem, ma być zespół „Big Cyc”. Koncert odbędzie się o 21.00 bądź 22.00, ta kwestia pozostała jeszcze do uzgodnienia. Zależy nam aby była to wspólna impreza mieszkańców, łącząca te dwa wydarzenia, które Wieruszów organizował w swojej przeszłości. Będzie nam towarzyszyło hasło z najnowszego utworu zespołu „Będzie dym”. 

Niewykluczone, że podczas imprezy zespół zarejestruje materiał, który znajdzie się w teledysku piosenki. Najważniejsze aby jak najwięcej osób pojawiło się przy samolocie i odpaliło swoje grille. 

Autor: wieruszow@radiosud.pl