25 września 2023, 23:09

Teraz

17°

Rozrywka i oświata

A A A

WIERUSZÓW: Trwają Dni Wieruszowa. Wczoraj publikę bawił Enej. Impreza potrwa jeszcze dziś i w niedzielę!

Trwają 26. Dni Wieruszowa. W piątek świętowanie rozpoczęło się koncertem zespołu "Enej". Później scenę przejął donGURALesko a na koniec odbyła się energetyczna zabawa z Dj-ami. 


Już dziś kolejna okazja do wspólnej zabawy. O 11.00 w Rynku rozpocznie się impreza integracyjna "Spotkanie Przyjaciół" - barwny korowód poprowadzi wszystkich na tereny GOSIT przy ul. Sportowej, gdzie odbędą się wspólne zabawy i konkurencje. O 16.00 ponownie w Rynku rozpocznie się kolejna uroczystość związana z odsłonięciem tabliczek olimpijczyków i paraolimpijczyków. Gośćmi tym razem będą Renata Mauer - Różańska oraz Janusz Rokicki - zapowiada Maciej Baciński, dyrektor GOSiT. - Tradycyjnie rozpoczniemy o godz. 11.00 "Spotkaniem Przyjaciół", następnie przejdziemy na stadion, gdzie będą konkurencje sportowe dla osób z niepełnosprawnością. O 16.00 nastąpi odsłonięcie tablicy naszych gości na wieruszowskim Rynku. Dla wszystkich mamy nietypową atrakcję, a będzie nią mobilna strzelnica przy parku na stadionie, gdzie będzie można zweryfikować swoje umiejętności strzeleckie z dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich. Serdecznie zapraszamy wszystkich o 16.00 na Rynek, a później do parku przy stadionie.  


Równolegle o godz. 16.00 w "Manufakturze Smaku" na Rynku rozpocznie się spotkanie z europosłem Radosławem Sikorskim, który będzie promował swoją książkę "Polska. Stan Państwa". 


Również od 16.00 w parku przy stadionie w Wieruszowie (za samolotem) rozpocznie się II odsłona dni miasta - szczegółów szukajcie na plakacie poniżej. 


Autor: patryk.hodera@radiosud.pl