6 lipca 2022, 13:07

Teraz

18°

Rozrywka i oświata

A A A

WIERUSZÓW: W sobotę taneczne show

8 października w Wieruszowie zostaną zorganizowane Mistrzostwa Royal Dance League w tańcu towarzyskim oraz Ogólnopolski Turniej  Tańca.

Gala taneczna połączona z występami artystycznymi rozpocznie się o godz. 17.30 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy ul. Warszawskiej. Wiadomo już, że imprezę poprowadzi Ivona Pavlović z „Tańca z Gwiazdami”. – Mam nadzieję, że wydarzenie, tak jak w zeszłym roku, przypadnie do gustu mieszkańcom – mówi organizator, Mariusz Bartodziejski. – Pojawi się na pewno kilka fajnych rzeczy, które warto zobaczyć. Kolejny raz zaprosiłem do Wieruszowa panią Pavlović. Stwierdziłem, że dobrze przyjęło się to za pierwszym razem a teraz powinno być jeszcze ciekawiej, ponieważ będzie jej towarzyszył Marcin Politowski.

Aby gala mogła dojść do skutku organizatorzy zadecydowali o wprowadzeniu biletów wstępu. Wejściówki, które częściowo mają pokryć koszty wydarzenia, wynoszą 10 zł. W programie obok popisów tanecznych spodziewajcie się m.in. gościnnych występów Magdaleny Kwiek, Marii Bren, koncertu Orkiestry Dętej OSP Wieruszów oraz piosenek w wykonaniu Tomasza Wojtana.

Autor: wieruszow@radiosud.pl