17 września 2021, 12:18

Teraz

16°

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Zapowiedzi weekendowe

SOBOTA-27.06

Koledzy ze szkoły, znajomi i mieszkańcy Galewic zapraszają na Słodką Sobotę dla Karola.Pieniądze ze sprzedaży ciast zostaną przeznaczone na rehabilitację Karola Małeckiego, który 3 lata temu został sparaliżowany z powodu tętniaka i obecnie porusza się na wózku inwalidzkim. Ciasta będzie można kupić od godziny 8:00:
- przy Sali OSP w Galewicach
- obok Targu w Wieruszowie
- przy Intermarche  Wieruszowie
- przy Biedronce w Wieruszowie

Plener rzeźbiarski dla  Jasia Cieślińskiego z genetyczną łamliwością kości i Marysi Soboty z porażeniem mózgowym odbędzie się w Wieruszowie.W programie od godz.9.00 pokaz walk rycerzy z X i XIII wieku, zlot klasyków samochodowych, szybkie rzeźbienie piłą,licytacja warsztatów wspinaczkowych i pokaz "Fire Show" oraz wiele innych atrakcji.Zapraszamy na boisko LO w Wieruszowie.

NIEDZIELA-28.06

W niedzielny poranek w Wieruszowie odbędzie się bieg w PIŻAMACH dla  Jasia Cieślińskiego z genetyczną łamliwością kości i Marysi Soboty z porażeniem mózgowym.Bieg uświetni obecność mistrza Polski Artura Kozłowskiego.Wpisowe minimum 10 złotych do urny. Na mecie biegu PIT STOP z naleśnikami i kakao jako słodkie śniadanko po porannej rozgrzewce dla każdego uczestnika. Początek biegu o godz.9.00-teren LO w Wieruszowie.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl