5 marca 2024, 10:46

Teraz

Rozrywka i oświata

A A A

REGION: Zapowiedzi weekendowe

SOBOTA-9.12


RYCHTAL: Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w Rychtalu. O 13:30 w Hali Sportowej rozpocznie się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej, o 15:30 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się Jasełka w aranżacji Gminnego Klubu Seniora wraz z udziałem znanych aktorów, o 16:00 na  Rychtalskim Rynku ruszy Jarmark na którym znajdziecie rękodzieło, ozdoby, produkty lokalne, potrawy i specjały Świąteczne.


OSTRZESZÓW: Ostrzeszowskie Centrum Kultury zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. W programie: o 12.00 Mikołaje na motorach, występy zespołów, rozświetlenie choinki, Teatr Ognia.


SOKOLNIKI: W sali GOKSiT w Sokolnikach odbędzie się zabawa mikołajkowa dla dzieci. Początek o godz.15.00.


NIEDZIELA-10.12


SŁUPIA POD KĘPNEM: W sali wiejskiej w Słupi pod Kępnem odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku czekać będą stoiska z tradycyjnymi wyrobami kulinarnymi, stoiska ze świątecznymi wyrobami, stoiska gastronomiczne, spotkanie ze Św. Mikołajem. Na scenie wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Zespól WTZ Słupia, Schola Parafii Słupia orz zespół Słupianie. Początek o godz.13.00.


OSTRZESZÓW: Ostrzeszowskie Centrum Kultury zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy. W programie: od 10.00 prezentacje rękodzielników, wytwórców i wystawców, animacje dla dzieci oraz koncerty.


BRALIN: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu Oddział Terenowy w Ostrzeszowie organizuje w Szkole Podstawowej w Bralinie Akcję Pobierania Krwi. Akcja odbędzie się w godz. od 13.00 do 16.00. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 rok życia, z dowodem osobistym i po lekkim posiłku.


KRASZEWICE: W Sali OSP w Kraszewicach o godz. 14.00 rozpocznie się Gminna Wigilia podczas której Jasełka w wykonaniu uczniów ze SP w Kuźnicy Grabowskiej, wigilijne potrawy, wspólne kolędowanie oraz kiermasz ozdób świątecznych.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl