3 marca 2021, 12:13

Teraz

12°

Rozrywka i oświata

A A A

BRALIN: Zrób Dziadkom prezent, weź udział w konkursie

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Gminy w Bralinie organizuje konkurs pod hasłem „Podziel się z nami najpiękniejszymi chwilami ze swoimi dziadkami”.


Wystarczy opisać najbardziej wzruszające momenty w których towarzyszyli wam babcia, dziadek i opowiedzieć o swoich wspólnie przeżytych, najpiękniejszych chwilach. W tym celu przygotujcie dowolna kartkę papieru i własnym, czytelnym pismem uwiecznijcie te emocje i wspomnienia. Jeżeli chcecie się nimi podzielić czekamy na Was do 19 stycznia do godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Bralin, gdzie należy dostarczyć wasze prace. Najciekawsze wspomnienia zostaną nagrodzone i za zgodą autora opublikowane na stronie www.bralin.pl a do babci i dziadka dostarczona zostanie niespodzianka - mówi Justyna Rojkiewicz z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji.

Należy pamiętać o swoim czytelnym podpisie oraz o życzeniach dla dziadków. Na odwrocie koniecznie należy podać telefon kontaktowy, miejsce zamieszkania i co ważne swój wiek.Udział w konkursie jest jednocześnie zgoda uczestnika na udostępnienie, na potrzeby konkursu danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, tel. kontaktowego, wieku uczestnika. Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy Bralin- Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji. Tel kontaktowy 62 78 11 227 oraz 62 78 11 206.Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.bralin.pl.

Autor: joanna.kaczorowska@radiosud.pl