11 kwietnia 2021, 09:05

Teraz

11°

Sport

A A A

ATLETYKA: Poland St8Workout Freestyle Battles

Kępińska grupa Street Workout wspólnie z burmistrzem Miasta i Gminy Kępno organizuje uroczyste otwarcie nowego parku z największymi w południowej Wielkopolsce, widowiskowymi międzynarodowymi zawodami. Impreza odbędzie się na terenie KOSiR w najbliższą sobotę.
Udział w imprezie już na dzień dzisiejszy zadeklarowała czołówka Polskiego Street workoutu oraz nasi sąsiedzi z poza wschodnich i zachodnich granic.

- Sędziowie zawodów to mistrzowie swoich krajów. Reprezentantem Rosji będzie Nikita Anisimov, a z Ukrainy przyjedzie także mistrz - Alexander Didenko. Będzie także Mistrz Polski w kategorii siłowej Maks Riznik. To osoby bardzo znane w środowisku street workout na całym świecie, dlatego spodziewamy się sporej frekwencji - mówi jeden z organizatorów Dariusz Hoiński.

Dla osób nieobecnych w Kępnie, będzie dostępna na YouTube oraz Facebook'u profesjonalna internetowa transmisja LIVE w jakości obrazu i dźwięku Full HD. Dla innych zostanie stworzone profesjonalne video streszczające ten niesamowity dzień w Kępnie. - Formuła zawodów sprawi, że będzie to impreza bardzo widowiskowa - zapewnia Hoisńki.

Młodzi sportowcy sami zadbali o budżet na imprezę. Pukając od jednych, do drugich drzwi zgromadzili środki na organizację zawodów. Współorganizatorem wydarzenia zostało Miasto i Gmina Kępno. - Przedsiębiorcy, których sporo jest w naszym regionie, bardzo mocno zaangażowali się w to przedsięwzięcie. To pomogło nam przygotować prestiżową imprezę - przyznają organizatorzy. Początek zawodów o 13:00. Finałowe pokazy około 17:00.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~4jk : Bardzo fajna impreza !!! Oby wiecej w tym kierunku imprez w Kępnie !!!

    18:23, 12 sierpnia 2017, | odpowiedz
  • ~xxx : Brawo! Nie tylko można narzekać na młodzież, ale również trzeba pokazywać młodych ludzi jako normalnych, zaangażowanych i jednym słowem fajnych. Gratulacje, tak trzymać!

    10:38, 10 sierpnia 2017, | odpowiedz