1 czerwca 2020, 10:14

Teraz

15°

Sport

A A A

BIEGI: Czastarska Piątka (ZAPISY)

ZAPISY NA BIEGI ULICZNE „VI CZASTARSKA PIĄTKA”

- OTWARTE!!!

Medal w kształcie mapy gminy Czastary otrzyma każdy kto ukończy bieg na dystansie 5km. Towarzystwo Przyjaciół Czastar zaprasza serdecznie wszystkich na szóstą edycję biegów ulicznych w Czastarach „VI Czastarska Piątka”.

Zawody odbędą się w sobotę 3 sierpnia 2019 roku w Czastarach w trakcie dwudniowego festynu z okazji „ 29 Dni Czastar 03-04 sierpnia 2019”.

Współorganizatorami biegu są: Gmina Czastary, Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach, Gminny Klub Sportowy Czastary, Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach i Powiat Wieruszowski.

W ubiegłym roku w „Czastarskiej Piątce” wystartowało 209 zawodników. W biegu głównym na dystansie 5km, wystartowało 159 osób z całej Polski, między innymi z Bytomia, Katowic, Łodzi, Opola, Warszawy i Wrocławia. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja nie będzie niższa.

Wzorem roku ubiegłego firma ULTIMASPORT zapewni elektroniczny pomiar czasu ze zwrotnymi chipami, a organizatorzy zapewniają wszystkim, którzy ukończą bieg, pamiątkowy medal.

W biegu głównym będzie dodatkowo przeprowadzona klasyfikacja dla kobiet (K40) i mężczyzn (M40) urodzonych w 1979 roku i starszych.

Również mieszkańcy gminy Czastary będą rywalizować w dodatkowych kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

Zapisy możliwe tylko do 1 sierpnia na stronie internetowej:

Autor: wieruszow@radiosud.pl