6 października 2022, 16:00

Teraz

16°

Sport

A A A

BIEGI: Już ponad 300 osób zapisanych do II Półmaratonu Aleją Dębów Czerwonych. Bieg w niedzielę

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych to jeden z biegów długodystansowych rozgrywany we wrześniu, którego trasa przebiega przez malowniczą Aleję Dębową ! W tym roku na liście startowej widnieje przeszło 300 zawodników, a zapisy jeszcze trwają !

Na każdego zawodnika na mecie czekać będą pamiątkowe medale, finansowane przez Powiat Kępiński i Powiat Wieruszowski, które prezentujemy poniżej. Dla zwycięzców wyjątkowe nagrody ufundowane przez niesamowitych sponsorów. Po biegu odbędzie się także losowanie nagród- szansę ma każdy kto ukończy bieg w wyznaczonym limicie czasu wylosować voucher do Holiday Park & Resort- 7 dób hotelowych w APARTAMENCIE finansowany przez Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz Spółka komandytowa.

A dziś prezentujemy wyjątkowe, ciekawie zaprojektowane i wykonane koszulki II Półmaratonu Aleję Dębów Czerwonych. Wierzymy, że będą dla Was miłym wspomnieniem naszego spotkania. Widzimy się 18 września o godzinie 12:00. Szybka trasa wiodąca Aleję Dębów Czerwonych na pewno zapisze się Wam na długo w pamięci.

Półmaraton rozgrywany w Wieruszowie i Łęce Opatowskiej rośnie z roku na rok. A to dzięki współpracy z firmami, które rozumieją społeczną odpowiedzialność biznesu i samorządu. Dzięki hojności przedsiębiorstw, które również w tym roku są otwarte na potrzeby biegaczy możemy zrealizować zamierzone cele. Bo bez tych firm, ich życzliwości i zaufania nie moglibyśmy pielęgnować i rozwijać tradycji zdrowego, świadomego i rodzinnego spędzania czasu wolnego.

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych odbędzie się dzięki wsparciu finansowym partnerów i sponsorów:

 

Partnerzy:


Sponsor Główny:

HK Grupa Meblowa


 

Sponsorzy wspierający:Gabi Meble

Meble-Robert Nawrocki OpatówFabryka Mebli Tom-Pol


BRATEX SP. Z O.O. 98- 400 WIERUSZÓW

TARTAK BEATA SZYMAŃSKA ŁĘKA OPATOWSKA

POLY-SYSTEM MARCIN KRAWIEC OPATÓW

BOLIVAR ZOFIA STEMPIN OPATÓW

Madonis zapewnił kosmetyki do pakietów startowych

Koplach” Adam Kopacki sponsor bonów podarunkowych do kwiaciarni

Chata Walichnowska zapewnia niebiański żurek dla uczestników biegu

Mark’s Sp z o.o Walichnowy sponsor pysznych kiełbasek, czyli posiłku regeneracyjnego dla biegaczy

Comforteo sponsor vouchera do wylosowania między zawodnikami do Holiday Park & Resort- 7 dób hotelowych w APARTAMENCIE

Wiesława i Krzysztof Ochota P.P.U.H. „ KRYSTAN” s.c. Wieruszów zapewnia wspaniale wypieczony chleb dla uczestników zawodów.

 

Dzięki naszym darczyńcom możemy zawodnikom zagwarantować profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo, cenne nagrody oraz stworzyć atmosferę, do której chętnie wrócą za roku.  Zapraszamy 18 września ! Zapisy jeszcze trwają !
Autor: patryk.hodera@radiosud.pl