24 stycznia 2021, 23:12

Teraz

-1°

Sport

A A A

BIEGI: W sobotę bieg uliczny w Wieruszowie

Już w najbliższą sobotę 3 września zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Wieruszów 2016.

Impreza, która będzie towarzyszyć odsłonięciu kolejnych tablic znanych olimpijczyków i paraolimpijczyków oraz Regionalnej Imprezie Integracyjnej rozpocznie się o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim w Wieruszowie. Biegacze będą mieli do pokonania 10 km ulicami miasta. Rywalizacja rozpocznie się i zakończy na terenie stadionu . Każda osoba otrzyma pamiątkowy medal, który został wykonany przez osoby z Warsztatów Terapii Zajęciowej, działających przy stowarzyszeniu „Klub Otwartych Serc” .Poprzez bieg będziemy promować prace tych osób i ich talent. W pakiecie każdy uczestnik otrzyma również pamiątkową koszulkę.

W biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 rok życia. Dla biegaczy, którzy wywalczą pierwszych 5 miejsc, zarówno wśród kobiet i mężczyzn, w klasyfikacji generalnej OPEN przewidziano nagrody finansowe . Wszyscy zawodnicy, którzy wystartują w biegu, będą mieli szansę na wygranie nagród rzeczowych ufundowanych przez firmę HM Helvetia Meble Wieruszów . Losowanie nastąpi podczas ceremonii dekoracji zwycięzców. Wydarzenie wspierają SIKOS Wieruszów, gmina Wieruszów ,Marszałek Woj. Łódzkiego oraz lokalne firmy BZWBK , Stolwit Meble, PHU Wędlinka, Sklep RTV U Adama

Autor: zaczyk@radiosud.pl