24 kwietnia 2018, 14:12

Teraz

19°

Sport

A A A

BIEGI: Zapisy do "Czastarskiej Piątki"

Towarzystwo Przyjaciół Czastar zaprasza serdecznie wszystkich na czwartą edycję biegów ulicznych w Czastarach „IV Czastarska Piątka”.

Zawody odbędą się w sobotę 5 sierpnia 2017 roku w Czastarach w trakcie dwudniowego festynu z okazji „27 Dni Czastar 05-06 sierpnia 2017”. Współorganizatorami biegu są: Gmina Czastary, Gminny Ośrodek Kultury w Czastarach, Gminny Klub Sportowy Czastary i Ochotnicza Straż Pożarna w Czastarach.

W ubiegłym roku w biegu głównym na dystansie 5km, wystartowało ponad 130 osób z całej Polski. Frekwencja była dla nas ogromnym zaskoczeniem – nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania. Jeszcze raz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapewniamy o staraniach, by IV Czastarska Piątka była jeszcze lepiej przygotowana, a państwo jeszcze bardziej zadowoleni. Wzorem roku ubiegłego firma ULTIMASPORT zapewni elektroniczny pomiar czasu ze zwrotnymi chipami, a organizatorzy zapewniają wszystkim, którzy ukończą bieg główny, medal wykonany specjalnie z okazji biegu.

Zapisy możliwe tylko do 3 sierpnia na stronie internetowej: http://zapisy.ultimasport.pl/280

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.