9 lipca 2020, 13:07

Teraz

20°

Sport

A A A

DUATHLON: Świetny start Dariusza Drelaka

W minioną sobotę Dariusz Drelak, trener młodzieży klubu kolarskiego UKS Sport Bralin wziął udział w największym wydarzeniu duathlonowym w Polsce.

"ChampionMan Duthlon Czempiń", to zawody zorganizowane przez pasjonatów dla pasjonatów, w których uczestnicy biorą udział w dwóch konkurencjach: biegu i wyścigu kolarskim. Do wyboru są dwa dystanse. Sprint - który obejmuje najpierw bieg na 5km, następnie 20km rowerem i znowu bieg, ale już na 2,5km, lub długi dystans, na którym wystartował Darek Drelak. Na tym dystansie najpierw musiał przebiec 10km, później rowerem przejechać 60km, by znowu przebiec kolejnych 10 km.
- Myślę, że to młodzież podnosi mi poprzeczkę. Muszę się usprawniać nie tylko intelektualnie, ale i fizycznie. Po prostu trzeba młodzieży pokazać zaangażowanie sportowe i myślę, że mają wtedy do mnie większy szacunek, bo nie siedzę na treningach w samochodzie z brzuszkiem, tylko siadam na rower i jadę z nimi - przyznał Dariusz Drelak który w kategorii Open z czasem 3.05.13 min. zajął bardzo dobre 25 miejsce na ponad 300 startujących.
 

Autor:

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Bliscy : Brawo ! Jesteśmy z Ciebie dumni

    07:51, 19 maja 2017, | odpowiedz