19 kwietnia 2024, 10:59

TENIS STOŁOWY: Kępnianin najlepszy w Mistrzostwach Wrocławia

We wrocławskim Klubie Anima odbył się pierwszy turniej IX Mistrzostw Wrocławia w Tenisie Stołowym dla amatorów oraz zawodników IV i V ligi. W kategorii powyżej 15 lat bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju został Jan Kasendra. W finale pokonał Marka Dubińskiego 2:0 zawodnika WZSN Start Wrocław. Należy podkreślić, że kępiński pasjonat tej dyscypliny w drodze do finału nie stracił żadnego seta. Trzecie miejsce wywalczył Andrzej Kamiński również reprezentant wrocławskiego klubu WZSN Start. Wielką niespodziankę sprawił Piotr Zalewski, który już w I rundzie pokonał Andrzeja Kamińskiego 2:1(zwycięzcę wielu turniejów m.in. Grand Prix Top 10 o Złotą Rakietkę). Z kolei wśród pań zwyciężyła Joanna Kokot, drugie miejsce zajęła Barbara Szłapka, a na trzecim miejscu uplasowała się Joanna Jasztal. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za liczne przybycie, gratulują sukcesów oraz zapraszają już na kolejny turniej, który odbędzie się 20.10. 2019 r..

Autor: lukasz.smiatacz@radiosud.pl