11 sierpnia 2020, 02:44

Teraz

21°

Sport

A A A

KOLARSTWO MTB: UKS Sport Bralin rządzi i dzieli w Wielkopolsce

Aż sześć tytułów mistrzowskich w sześciu różnych kategoriach, zdobyli w minioną niedzielę kolarze UKS Sport Bralin.

Takiej dominacji na zawodach kolarze z Bralina jeszcze nie doświadczyli. W minioną niedzielę na Mistrzostwach Wielkopolski MTB w Pniewach zawodnicy UKS Sport Bralin, szkółki kolarskiej uważanej za jedną z najlepszych w kraju, zgarnęli wszystko co się dało i do Bralina przywieźli sześć koszulek mistrzowskich.
- To była bardzo udana niedziela. Jak najbardziej jestem zadowolony, bo takiej niedzieli jeszcze nigdy nie mieliśmy. Sześć tytułów mistrzowskich w Mistrzostwach Wielopolski to jest powód do dumy. Otrzymaliśmy już wiele gratulacji, a ja raz jeszcze gratuluje moim zawodnikom - powiedział w rozmowie z radiem SUD trener i Mistrz Wielkopolski w kategorii Masters 2, Dariusz Drelak.
W niedzielnych zawodach, swój pierwszy w karierze, mistrzowski tytuł w kategorii Junior wywalczył Karol Przewdzięk.
- Jestem bardzo szczęśliwy. Nie jechałem na mistrzostwa z zamiarem zdobycia tego tytułu, ale się udało. Było bardzo ciężko, a po kilku wpadkach na drugiej rundzie, gdzie zaliczyłem m.in. jeden dość bolesny upadek, w ogóle nie wierzyłem, że jestem w stanie zdobyć ten tytuł - powiedział nam młody mistrz.
W Pniewach, oprócz Karola w kategorii junior i Dariusza Drelaka w kat. masters 2, tytuły mistrzowskie zdobyli także: Milena Drelak w kat. juniorek, Miłosz Markowski w kat. młodzików, Weronika Przewdzięk w kat. młodziczek i Maja Drelak w kat. elity kobiet.

Autor:

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Braliniak : Brawo! !!!! Jesteście świetną wizytówką naszej gminy w kraju i w Europie

    16:51, 23 maja 2017, | odpowiedz