10 grudnia 2022, 06:42

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 01/02 października

III liga grupa:2
Błękitni Stargard 3-1 Unia Janikowo
Cartusia Kartuzy 1-2 Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz 1-3 KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk 3-2 Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino 4-1 Unia Swarzędz
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski 2-2 Jarota Jarocin
Sokół Kleczew 1-2 Vineta Wolin

III liga, grupa 3
MKS Kluczbork 0-2 Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Chrobry II Głogów 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój
Górnik II Zabrze 2-0 Pniówek Pawłowice
Raków II Częstochowa 1-0 Carina Gubin
Stal Brzeg 3-0 Odra Wodzisław Śląski
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra 1-1 Polonia Bytom
Polonia Nysa 0-3 Ślęza Wrocław

IV liga wielkopolska
Kotwica Kórnik 3-1 Polonia 1908 Marcinki Kępno
Victoria Skarszew 5-3 Mieszko Gniezno
Korona Piaski 3-1 Warta Międzychód
Lipno Stęszew 1-1 Polonia 1912 Leszno
Noteć Czarnków 4-0 Huragan Pobiedziska
Victoria Września 7-1 LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec 3-3 Obra Kościan

V liga wielkopolska, gr 3
Astra Krotoszyn 2-0 GKS Rychtal
Orzeł Mroczeń 2-1 Warta Śrem
Krobianka Krobia 2-2 Piast Poniec
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Piast Czekanów
Rawia Rawicz 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów 0-4 Zawisza Łęka Opatowska
Zefka Kobyla Góra 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Szczyt Szczytniki 2-1 Ogniwo Łąkociny
Zieloni Koźminek 3-1 Barycz Janków Przygodzki
Płomień Opatów 6-4 KS Opatówek
Odolanovia Odolanów 3-2 Stal Pleszew
Pelikan Grabów nad Prosną 4-2 Jarota II Witaszyce
Masovia Kraszewice 1-4 KP Słupia
LKS Jankowy 2-4 GKS Grębanin

sieradzka okręgówka
MLKS Konopnica 0-5 Jutrzenka Warta
Słowian Dworszowice 3-1 Prosna Wieruszów
Warta Działoszyn 3-1 Złoczevia Złoczew
Warta II Sieradz 1-1 Piast Błaszki
Hetman Rusiec 4-2 TS Janiszewice
Tęcza Brodnia 3-0 Warta Osjaków
KS Karsznice (Zduńska Wola) 0-0 Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice 2-2 GKS Goszczanów

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Unia Kolonowskie 1-3 Start Namysłów
Piast Gorzów Śląski 3-3 Silesius Kotórz Mały
TOR Dobrzeń Wielki 3-0 LZS Skarbimierz
LZS Mechnice 2-1 LZS Kuniów
Polonia Karłowice 6-1 KS Krasiejów
LZS Bogacica 7-0 LZS Ligota Turawska
LZS Chrząstowice 6-2 LZS Skorogoszcz
Naprzód Jemielnica 1-1 Śląsk Łubniany

wrocławska okręgówka
Pogoń Oleśnica 2-1 Polonia Bielany Wrocławskie
Piast Żerniki (Wrocław) 0-3 Wratislavia Wrocław
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 4-2 Zenit Międzybórz
Orzeł Marszowice 2-5 GKS Mirków/Długołęka
Błysk Kuźniczysko 17-0 GKS Kobierzyce
Pogoń Syców 1-5 LZS Brzeźno
WKS Wierzbice 2-0 Strzelinianka Strzelin
MKP Wołów 11-0 Pogoń Miękinia

wielkopolska klasa A, gr.9
Sokół Bralin 7-1 LKS Czarnylas
Victoria Laski 2-2 Iskra Sieroszewice
LZS Czajków 0-4 KS Rogaszyce
Wielkopolanin Siemianice 3-6 Prosna Kalisz
Olimpia Brzeziny 3-1 LKS Godziesze 1966
Lilia Mikstat 2-4 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Pogoń Trębaczów 2-0 RKS Radliczyce

sieradzka klasa A, gr. 1
LGKS Charłupia Mała 0-5 TS Gruszczyce
Jaga Lututów 1-0 LKS Kobierzycko
GLKS Biała 2-4 UKS Ustków
Inter Woźniki (Sieradz) 2-6 Ekolog Wojsławice
Sommer Zapole 3-1 LZS Socha
LKS Chojne 4-1 KS Osiek
LZS Pyszków 3-3 Widavia Widawa

wielkopolska klasa B, gr. 11
Rzemieślnik Mąkoszyce 1-6 Pelikan II Grabów nad Prosną
Dąb Dębnica 2-5 Huragan Szczury
LZS Siedlików 4-1 Zefka II Kobyla Góra
LZS Trzcinica 1-1 Orzeł Wysocko Wielkie
Zryw Kierzno 3-0 LZS Mikorzyn

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl