22 lipca 2024, 15:42

Teraz

24°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 1/2 czerwca

III liga grupa:2
Polonia Środa Wielkopolska    5-1    Sokół Kleczew    
Vineta Wolin    2-6    Świt Skolwin (Szczecin)    
Zawisza Bydgoszcz    2-0    Gedania Gdańsk    
Błękitni Stargard    2-4    Noteć Czarnków    
Stolem Gniewino    0-1    Wikęd Luzino    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-2    Elana Toruń    
KP Starogard Gdański    1-2    Unia Solec Kujawski    
Pogoń II Szczecin    1-2    Flota Świnoujście    
Cartusia Kartuzy    1-2    Unia Swarzędz


III liga, grupa 3
Raków II Częstochowa    1-0    MKS Kluczbork    
Pniówek Pawłowice    4-2    Lechia Zielona Góra    
Śląsk II Wrocław    3-0    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Górnik Polkowice    2-1    Karkonosze Jelenia Góra    
Gwarek Tarnowskie Góry    1-4    Rekord Bielsko-Biała    
Górnik II Zabrze    2-2    Carina Gubin    
Warta Gorzów Wielkopolski    5-0    Ślęza Wrocław    
Odra Bytom Odrzański    1-0    Unia Turza Śląska    
LKS Goczałkowice Zdrój    3-0    LZS Starowice Dolne


IV liga wielkopolska
Victoria Września    -    Lipno Stęszew    19 czerwca, 18:00
Polonia 1912 Leszno    0-1    Centra Ostrów Wielkopolski    
Jarota Jarocin    0-2    Huragan Pobiedziska    
Obra Kościan    1-4    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Kotwica Kórnik    3-1    Nielba Wągrowiec    
LKS Gołuchów    -    Tarnovia Tarnowo Podgórne odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiara Lecha Poznań    3-0    Pogoń Łobżenica    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    4-1    Korona Piaski    
Mieszko Gniezno    -    Polonia Chodzież    5 czerwca, 18:00


IV liga dolnośląska
Prochowiczanka Prochowice    4-2    Górnik Złotoryja    
Piast Żmigród    6-1    Lechia Dzierżoniów    
BKS Bobrzanie Bolesławiec    0-1    Piast Nowa Ruda    
Barycz Sułów    3-1    Łużyce Lubań    
KS Łomnica    0-14    Miedź II Legnica    
Iskra Księginice    1-3    Słowianin Wolibórz    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    1-8    Chrobry II Głogów    
Zenit Międzybórz    -    Polonia Środa Śląska    odwołany z powodu złego stanu boiska
Moto Jelcz Oława    3-1    Polonia-Stal Świdnica    


V liga wielkopolska, gr 3
Dąbroczanka Pępowo    2-2    Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 II Kalisz    2-3    Orzeł Mroczeń    
Astra Krotoszyn    1-2    Zawisza Łęka Opatowska    
Krobianka Krobia    7-2    LZS Cielcza    
Warta Śrem    2-0    Kania Gostyń
Pelikan Grabów nad Prosną    10-1    Piast Poniec    
Piast Czekanów    2-4    Zefka Kobyla Góra    


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
KS Opatówek    5-0    Sokół Bralin    
Las Kuczków    0-3    Barycz Janków Przygodzki    
LKS Jankowy    2-0    GKS Żerków    
Ogniwo Łąkociny    4-2    LZS Doruchów    
Stal Pleszew    1-1    KP Słupia    
GKS Grębanin    1-4    Płomień Opatów    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    -    Odolanovia Odolanów    przerwany w 25. minucie przy stanie 1-0 z powodu złego stanu boiska
Czarni Wierzbno    1-3    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Start Jełowa    3-1    OKS Olesno    
Silesius Kotórz Mały    2-1    Rudatom Kępa
Start Namysłów    4-0    KS Krasiejów    
Śląsk Łubniany    8-2    Unia Kolonowskie
TOR Dobrzeń Wielki    1-2    LZS Starościn    
Stobrawa Ligota Dolna    2-1    LZS Mechnice
Budowlani Strojec    2-3    LZS Skorogoszcz    
Stal Zawadzkie    4-1    LZS Kuniów    


sieradzka klasa okręgowa
GKS Goszczanów    0-6    Pogoń Zduńska Wola    
Prosna Wieruszów    0-0    MLKS Konopnica    
Jutrzenka Warta    0-4    Ekolog Wojsławice    
Tęcza Brodnia    0-3    UKS Galewice    (wo)
LZS Brąszewice    3-0    KS Karsznice (Zduńska Wola)    (wo)
TS Janiszewice    1-4    Warta II Sieradz    
WKS 1957 Wieluń    2-1    Piast Błaszki    
Czarni Rząśnia    2-2    Złoczevia Złoczew


wielkopolska klasa A, gr.9
LKS Godziesze 1966    12-2    Victoria Laski    
Lilia Mikstat    2-1    LZS Czajków    
Wielkopolanin Siemianice    1-6    Pelikan II Grabów nad Prosną    
Masovia Kraszewice    4-2    Pogoń Trębaczów    
Prosna Kalisz    5-0    RKS Radliczyce    
Liskowiak Lisków    2-2    Olimpia Brzeziny    
Pelikan Nowy Karolew    1-7    KS Rogaszyce    


wrocławska klasa A, gr. 3
KS Łozina    0-2    Pogoń Oleśnica    
Lotnik Twardogóra    7-2    Długołęka 2000    
WKS Wilczyce    5-1    Zenit II Międzybórz    
Widawa Kiełczów    5-1    GKS Kątna    
Widawa Bierutów    2-1    Pogoń Syców    
Czarni Chrząstawa    1-2    Skra Wojnowice    
Czarni Jelcz-Laskowice    4-2    Dąb Dobroszyce    
Polonia Miłoszyce    2-1    Perła Węgrów


sieradzka klasa A, gr. 1
Piast II Błaszki    1-1    Jaga Lututów    
Hetman Rusiec    3-0    Inter Woźniki (Sieradz)    (wo) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LKS Kobierzycko    1-2    Centra Walichnowy    
GLKS Biała    2-2    UKS Ustków    
LZS Pyszków    2-2    Warta Osjaków    
KS Osiek    3-0    Orzeł Wola Wiązowa
TS Gruszczyce    6-2    Sommer Zapole    


wielkopolska klasa B, gr. 11
LZS Mikorzyn    5-1    Rzemieślnik Mąkoszyce
Bonikowia Boników    4-3    LZS Siedlików    
Dąb Dębnica    -    KP II Słupia odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Kierzno    2-5    GKS Trzcinica    
Zefka II Kobyla Góra    2-3    LKS Czarnylas

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl