23 października 2021, 13:37

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 11/12 września

III liga grupa:2
Unia Janikowo 1-4 Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo 0-4 Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin 2-1 Sokół Kleczew
Błękitni Stargard 0-0 Jarota Jarocin
Elana Toruń 2-2 Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin 4-1 Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Świt Skolwin
KP Starogard Gdański 1-1 Stolem Gniewino

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 0-3 Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław 2-0 Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Gać 2-4 Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom 1-2 Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Stal Brzeg
Miedź II Legnica 2-0 Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 Carina Gubin

IV liga wielkopolska
Huragan Pobiedziska 1-2 Unia Swarzędz
SKP Słupca 0-1 Olimpia Koło
Victoria Ostrzeszów 1-0 Iskra Szydłowo
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Mieszko Gniezno
Korona Piaski 0-1 Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik 3-0 Górnik Konin
Warta Międzychód 1-2 Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Wilki Wilczyn
LKS Gołuchów 5-3 KKS 1925 II Kalisz
Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-3 Obra Kościan

IV liga łódzka
Prosna Wieruszów 0-4 Pogoń Zduńska Wola
KS Paradyż 0-5 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 1-1 Stal Głowno
Widzew II Łódź 0-0 Zjednoczeni Stryków
Warta Sieradz 3-1 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 8-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Radomsko 4-0 Zryw Wygoda
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Skalnik Sulejów
Włókniarz Zelów 3-1 Omega Kleszczów

IV liga opolska
Chemik Kędzierzyn-Koźle pauza
Porawie Większyce 0-1 Ruch Zdzieszowice
Victoria Chróścice 4-2 LZS Skorogoszcz
Skalnik Gracze 1-0 Agroplon Głuszyna
Fortuna Głogówek 0-0 Polonia Nysa
LZS Starowice Dolne 3-2 LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek 1-1 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 1-1 Piast Strzelce Opolskie
Odra II Opole 0-0 MKS Gogolin
Unia Krapkowice 3-0 TOR Dobrzeń Wielki

V liga wielkopolska, gr 3
Kania Gostyń 2-0 Piast Czekanów
Krobianka Krobia 0-2 Piast Kobylin
Zefka Kobyla Góra 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 2-1 PKS Racot
Victoria Skarszew 5-3 Rawia Rawicz
Orzeł Mroczeń 1-4 Stal Pleszew
GKS Rychtal 1-2 Astra Krotoszyn
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 Warta Śrem

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 2-2 Pelikan Grabów nad Prosną
Odolanovia Odolanów - pauza
Olimpia Brzeziny 0-3 Zawisza Łęka Opatowska
RKS Radliczyce 0-6 Masovia Kraszewice
KS Opatówek 0-1 Zieloni Koźminek
Raszkowianka Raszków 1-2 KP Słupia
Szczyt Szczytniki 2-1 LZS Doruchów
GKS Grębanin 1-3 Płomień Opatów

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 1-3 LZS Ligota Turawska
Start Namysłów 3-0 Olimpia Lewin Brzeski
Śląsk Łubniany 4-0 LZS Chrząstowice
Naprzód Jemielnica 0-4 Start Jełowa
LZS Mechnice 3-4 LZS Kuniów
Orzeł Źlinice 2-5 LZS Bogacica
LZS Skarbimierz 2-1 LZS Przywory
Unia Kolonowskie 0-9 KS Krasiejów
Sokół Bierdzany 1-0 Żubry Smarchowice Śląskie

wielkopolska klasa A, gr.9
LKS Godziesze 1966 1-0 KS Rogaszyce
Lilia Mikstat 1-4 Sokół Bralin
Barycz Janków Przygodzki 7-3 LZS Czajków
LKS Jankowy 4-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pelikan Nowy Karolew 6-2 Iskra Sieroszewice
Orzeł Wysocko Wielkie 2-0 Pogoń Trębaczów
LKS Czarnylas 3-1 Victoria Laski

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 3-7 GKS Goszczanów
LKS Kobierzycko 1-5 Sommer Zapole
LGKS Charłupia Mała 0-1 UKS Ustków
LZS Socha 1-1 KS Osiek
Jaga Lututów 1-2 GLKS Biała
Widavia Widawa pauza
Inter Woźniki (Sieradz) 1-5 TS Gruszczyce

wrocławska klasa A, gr 3
Czarni Chrząstawa 2-3 Polonia Wrocław
Długołęka 2000 4-2 Borowianka Borowa
WKS Wilczyce 4-3 Iskra Pasikurowice
KS Dobroszów 0-5 Pogoń Syców
Dąb Dobroszyce 1-0 Widawa Bierutów
Polonia Miłoszyce 4-1 KS Brochów (Wrocław)
Widawa Kiełczów 1-0 Burza Bystrzyca
KS Łozina 4-2 Piast Nadolice

wielkopolska klasa B, gr. 11
LZS Siedlików 2-3 Wielkopolanin Siemianice
LZS Mikorzyn 2-0 Pelikan II Grabów nad Prosną
Dąb Dębnica 3-5 Bonikowia Boników
Pogoń II Nowe Skalmierzyce 8-0 Zryw Kierzno
Wtórkowianka Wtórek 1-2 LZS Trzcinica
Korona Chełmce 1-3 Ajax Rojów

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl