3 sierpnia 2021, 02:24

Teraz

14°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 12/13 czerwca

III liga grupa:2
Pogoń II Szczecin 0-3 Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Elana Toruń
Radunia Stężyca 0-1 KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia 2-1 GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec 8-1 Mieszko Gniezno
Pomorzanin Toruń 1-3 Jarota Jarocin
Unia Swarzędz 1-1 Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin 2-4 Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin 2-6 Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo 3-0 Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin 2-2 Chemik Police

III liga, grupa 3
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Foto-Higiena Gać
Lechia Zielona Góra 2-2 Polonia Nysa
Polonia Bytom 3-1 ROW 1964 Rybnik
Zagłębie II Lubin 1-0 Stal Brzeg
Piast Żmigród 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork 1-2 Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Pniówek Pawłowice
Ruch Chorzów 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Górnik II Zabrze

IV liga wielkopolska (grupa mistrzowska)
Odolanovia Odolanów 1-0 Iskra Szydłowo
KKS 1925 II Kalisz 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów 0-0 Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Warta Międzychód

IV liga wielkopolska (grupa spadkowa)
Warta II Poznań 3-1 GKS Dopiewo
Krobianka Krobia 4-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan 4-0 TPS Winogrady 
Kotwica Kórnik 6-0 Wilki Wilczyn
Olimpia Koło 4-3 Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Polonia Kępno 
Victoria Ostrzeszów 2-1 Ostrovia 1909 

IV liga opolska
Małapanew Ozimek 0-3 OKS Olesno
MKS Gogolin 2-4 LZS Starowice Dolne
Agroplon Głuszyna 2-1 LZS Walce
Piast Strzelce Opolskie 3-1 Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce 5-2 Unia Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-3 GKS Głuchołazy
Odra II Opole 0-1 Ruch Zdzieszowice
Pogoń Prudnik 3-3 Skalnik Gracze
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 Start Namysłów
Porawie Większyce 4-2 LZS Skorogoszcz
Fortuna Głogówek 3-0 Swornica Czarnowąsy (wo)

V liga, grupa: wielkopolska 3
GKS Rychtal 2-0 Astra Krotoszyn
GKS Sompolno 1-4 Zjednoczeni Rychwał
KS Opatówek 1-5 Zefka Kobyla Góra
Lew Pogorzela 0-3 Vitcovia Witkowo (wo)
MKS Dąbie 1-6 Victoria Skarszew
Orzeł Mroczeń 4-1 Tulisia Tuliszków
Piast Czekanów 3-2 Piast Kobylin
Stal Pleszew 2-6 SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi 3-0 Raszkowianka Raszków (wo)

wielkopolska okręgówka gr. 6
Strażak Słupia 2-2 LKS II Gołuchów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Prosna Kalisz (wo)
Zieloni Koźminek 3-1 CKS Zbiersk
Grom Golina 1-8 Zawisza Łęka Opatowska
LKS Czarnylas 3-3 Jarota II Witaszyce
LZS Czajków 1-4 GKS Grębanin
LZS Doruchów 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Ogniwo Łąkociny 3-2 Olimpia Brzeziny

sieradzka klasa okręgowa
Piast Błaszki 1-4 MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice 3-1 Tęcza Brodnia
Victoria Szadek 0-3 KS Karsznice (Zduńska Wola)
Sommer Zapole 5-1 Hetman Rusiec
LZS Brąszewice 4-2 LKS Chojne
Warta II Sieradz 1-0 Prosna Wieruszów
TS Janiszewice 1-2 WKS 1957 Wieluń

wielkopolska klasa A, gr.9
Iskra Sieroszewice 1-1 Błękitni Chruszczyny
KS Hanulin 2-3 Victoria Laski
KS Rogaszyce 2-2 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Lilia Mikstat 0-1 Sokół Bralin
LKS Jankowy 5-0 Pogoń Trębaczów
LZS Trzcinica 0-7 Płomień Opatów
Masovia Kraszewice 6-4 OKS Ostrów Wielkopolski

sieradzka klasa A, gr. 1
Jaga Lututów 2-2 LKS Kamienna
GLKS Biała 3-5 LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko 1-2 Złoczevia Złoczew
LZS Pyszków 2-1 Inter Woźniki (Sieradz)
UKS Ustków 8-0 LZS Socha
KS Osiek 1-4 GKS Goszczanów

wrocławska klasa A, gr. 3
Dąb Dobroszyce 2-3 Burza Bystrzyca
Długołęka 2000 3-0 Czarni II Jelcz-Laskowice (wo)
Pogoń Syców 5-0 Widawa Kiełczów
KS Brochów (Wrocław) 1-0 Widawa Stradomia
Lotnik Twardogóra 1-1 Czarni Chrząstawa
Wratislavia Wrocław 3-2 Widawa Bierutów
Piast Nadolice 2-1 Polonia Wrocław
Sparta Wrocław 1-1 Polonia Miłoszyce

wielkopolska klasa B, gr 8
Ajax Rojów 2-2 LZS Mikorzyn
Błysk Daniszyn 6-3 Zryw Kierzno
Bonikowia Boników 0-7 KUKS Zębców
Czarni Wierzbno 1-1 Wielkopolanin Siemianice
Dąb Dębnica 1-3 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Ostrówiec 3-9 LZS Siedlików

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl