25 października 2020, 15:39

Teraz

15°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 12/13 września

III liga grupa:2
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Bałtyk Koszalin
Gryf Wejherowo 0-1 Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański 1-3 Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg 2-2 GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec 2-0 Chemik Police
Radunia Stężyca 8-1 Flota Świnoujście
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Górnik Konin
Pomorzanin Toruń 0-0 Elana Toruń
Bałtyk Gdynia 1-1 Jarota Jarocin
Sokół Kleczew 3-1 Mieszko Gniezno
Unia Janikowo 4-1 Pogoń II Szczecin

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 3-1 Piast Żmigród
Ślęza Wrocław 4-2 MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom 1-1 Ruch Chorzów
Lechia Zielona Góra 4-2 Polonia-Stal Świdnica
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Górnik II Zabrze
Polonia Nysa 0-0 LKS Goczałkowice Zdrój
ROW 1964 Rybnik 1-4 Pniówek Pawłowice
Stal Brzeg 1-1 Miedź II Legnica

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka 5-3 Wilki Wilczyn
Olimpia Koło 3-0 Krobianka Krobia
GKS Dopiewo 0-0 Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód 1-1 Victoria Września
Odolanovia Odolanów 5-0 Victoria Ostrzeszów
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Iskra Szydłowo 3-0 KKS 1925 II Kalisz
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Ostrovia 1909
Obra Kościan 3-1 Warta II Poznań
LKS Gołuchów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski

IV liga opolska
OKS Olesno 2-1 Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna 3-1 Odra II Opole
MKS Gogolin 6-1 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek 3-0 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starowice Dolne 2-4 Porawie Większyce
LZS Walce 2-2 Fortuna Głogówek
Victoria Chróścice 8-0 Swornica Czarnowąsy
Unia Krapkowice 1-2 LZS Skorogoszcz
GKS Głuchołazy 0-4 Start Namysłów
Ruch Zdzieszowice 2-0 Skalnik Gracze

V liga, grupa: wielkopolska 3
Victoria Skarszew 1-1 Astra Krotoszyn
Tulisia Tuliszków 1-2 Vitcovia Witkowo
Piast Kobylin 2-1 Zefka Kobyla Góra
SKP Słupca 3-0 Zjednoczeni Rychwał
Raszkowianka Raszków 3-2 GKS Rychtal
Polonus Kazimierz Biskupi 1-1 GKS Sompolno
Stal Pleszew 1-0 KS Opatówek
Piast Czekanów 3-1 Lew Pogorzela
Orzeł Mroczeń 3-0 MKS Dąbie

wielkopolska okręgówka gr. 6
LKS II Gołuchów pauza
LKS Czarnylas 1-2 LZS Czajków
Grom Golina 1-2 LZS Doruchów
Zieloni Koźminek 1-4 Ogniwo Łąkociny
Biały Orzeł 5-0 Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki 0-7 Pelikan Grabów
Prosna Kalisz 1-5 GKS Grębanin
CKS Zbiersk 0-3 Strażak Słupia
Zawisza Łęka Opatowska 1-7 Jarota II

sieradzka klasa okręgowa
LZS Brąszewice 1-1 TS Janiszewice
Sommer Zapole 5-1 WKS 1957 Wieluń
Victoria Szadek 0-4 Prosna Wieruszów
Słowian Dworszowice 3-4 LKS Chojne
Piast Błaszki 7-1 Hetman Rusiec
LZS Masłowice 1-4 KS Karsznice
MLKS Konopnica 1-1 Tęcza Brodnia

wielkopolska klasa A, gr.9
Sokół Bralin 5-0 Błękitni Chruszczyny
Pogoń Trębaczów 1-1 Tarchalanka
Płomień Opatów 2-1 Victoria Laski
OKS Ostrów Wielkopolski 2-3 Iskra Sieroszewice
Masovia Kraszewice 4-0 KS Hanulin
LZS Trzcinica 4-2 KS Rogaszyce
Lilia Mikstat 3-0 LKS Jankowy

sieradzka klasa A, gr. 1
KS Osiek 6-1 LKS Kamienna
UKS Ustków 1-3 GKS Goszczanów
LZS Pyszków 2-0 LZS Socha
Prosna Wyszanów 2-5 Inter Woźniki
LKS Kobierzycko 4-4 RKS Rychłocice
GLKS Biała 3-5 Złoczevia Złoczew
Jaga Lututów 0-1 LGKS Charłupia Mała

wrocławska klasa A, gr. 3
Widawa Bierutów 1-0 Burza Bystrzyca
Polonia Wrocław 6-3 Czarni Chrząstawa
Polonia Miłoszyce 4-2 Widawa Stradomia
Sparta Wrocław 2-3 Widawa Kiełczów
Piast Nadolice 4-0 Czarni II Jelcz-Laskowice
Wratislavia Wrocław 3-0 Dąb Dobroszyce
Lotnik Twardogóra 3-3 Długołęka 2000
KS Brochów (Wrocław) 0-2 Pogoń Syców

wielkopolska klasa B, gr 8
Wielkopolanin Siemianice 1-4 LZS Mikorzyn
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 KUKS Zębców
Sokół Chwaliszew 3-0 wo Zryw Kierzno goście nie dojechali
LZS Siedlików 1-1 Ajax Rojów
LZS Ostrówiec 1-3 Błysk Daniszyn
Bonikowia Boników pauza
Dąb Dębnica 1-3 Czarni Wierzbno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl