27 maja 2024, 17:57

Teraz

25°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 13/14 kwietnia

III liga grupa:2
Stolem Gniewino    1-0    Sokół Kleczew    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    2-3    Błękitni Stargard    
KP Starogard Gdański    1-4    Zawisza Bydgoszcz    
Pogoń II Szczecin    1-0    Vineta Wolin    
Cartusia Kartuzy    2-1    Polonia Środa Wielkopolska    
Unia Swarzędz    1-0    Świt Skolwin (Szczecin)    
Flota Świnoujście    2-1    Gedania Gdańsk    
Unia Solec Kujawski    1-1    Noteć Czarnków    
Elana Toruń    3-0    Wikęd Luzino


III liga, grupa 3
Gwarek Tarnowskie Góry    2-3    MKS Kluczbork    
Górnik II Zabrze    2-0    Górnik Polkowice    
Warta Gorzów Wielkopolski    0-0    Śląsk II Wrocław    
Odra Bytom Odrzański    1-1    Pniówek Pawłowice    
LKS Goczałkowice Zdrój    0-0    Raków II Częstochowa    
LZS Starowice Dolne    4-1    Lechia Zielona Góra    
Unia Turza Śląska    0-1    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław    3-0    Karkonosze Jelenia Góra    
Carina Gubin    2-3    Rekord Bielsko-Biała


IV liga wielkopolska
Kotwica Kórnik    7-0    Centra Ostrów Wielkopolski    
LKS Gołuchów    0-1    Obra Kościan    
Wiara Lecha Poznań    3-1    Jarota Jarocin    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    0-3    Lipno Stęszew    
Mieszko Gniezno    2-0    Polonia 1912 Leszno    
Polonia Chodzież    1-3    Victoria Września    
Korona Piaski    1-1    Huragan Pobiedziska    
Pogoń Łobżenica    2-2    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Tarnovia Tarnowo Podgórne    0-3    Nielba Wągrowiec


IV liga dolnośląska
Miedź II Legnica    4-0    Słowianin Wolibórz    
Prochowiczanka Prochowice    5-0    KS Łomnica
Iskra Księginice    1-2    Barycz Sułów    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    3-1    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Zenit Międzybórz    1-2    Piast Żmigród    
Moto Jelcz Oława    7-3    Górnik Złotoryja    
Polonia-Stal Świdnica    1-2    Lechia Dzierżoniów    
Polonia Środa Śląska    4-0    Piast Nowa Ruda    
Chrobry II Głogów    3-2    Łużyce Lubań


V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz    0-1    LZS Cielcza    
Zawisza Łęka Opatowska    3-5    Kania Gostyń    
Orzeł Mroczeń    0-5    Piast Poniec    
Victoria Ostrzeszów    1-4    Zefka Kobyla Góra    
Dąbroczanka Pępowo    2-3    Pelikan Grabów nad Prosną    
KKS 1925 II Kalisz    1-2    Warta Śrem
Astra Krotoszyn    3-1    Krobianka Krobia


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Czarni Wierzbno    3-1    KS Opatówek    
Stal Pleszew    2-0    Ogniwo Łąkociny    
Sokół Bralin    1-3    KP Słupia pod Kępnem
LZS Doruchów    1-1    Płomień Opatów    
GKS Żerków    0-1    Odolanovia Odolanów    
Barycz Janków Przygodzki    2-1    Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Las Kuczków    3-1    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
LKS Jankowy    5-0    GKS Grębanin


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Unia Kolonowskie    0-2    Start Jełowa    
KS Krasiejów    2-4    LZS Starościn    
Rudatom Kępa    0-1    LZS Mechnice    
OKS Olesno    0-0    LZS Skorogoszcz    
Silesius Kotórz Mały    2-2    LZS Kuniów    
Start Namysłów    2-1    Stal Zawadzkie    
Śląsk Łubniany    9-1    Budowlani Strojec    
TOR Dobrzeń Wielki    7-0    Stobrawa Ligota Dolna


sieradzka klasa okręgowa
LZS Brąszewice    0-1    Pogoń Zduńska Wola    
TS Janiszewice    3-0    Tęcza Brodnia    (wo)
WKS 1957 Wieluń    4-0    Jutrzenka Warta    
Czarni Rząśnia    0-0    Prosna Wieruszów    
Złoczevia Złoczew    2-0    GKS Goszczanów    
Piast Błaszki    1-2    MLKS Konopnica    
Warta II Sieradz    0-0    Ekolog Wojsławice    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    0-3    UKS Galewice    (wo)


wielkopolska klasa A, gr.9
LKS Godziesze 1966    8-2    Wielkopolanin Siemianice    
RKS Radliczyce    0-2    Olimpia Brzeziny    
Pogoń Trębaczów    0-3    Lilia Mikstat    
Pelikan II Grabów nad Prosną    0-5    KS Rogaszyce    
Masovia Kraszewice    1-1    Pelikan Nowy Karolew
Prosna Kalisz    1-3    LZS Czajków    
Victoria Laski    0-0    Liskowiak Lisków


wrocławska klasa A, gr. 3
Pogoń Oleśnica    8-0    GKS Kątna    
Zenit II Międzybórz    2-1    Pogoń Syców
Długołęka 2000    1-0    Skra Wojnowice    
KS Łozina    5-1    Dąb Dobroszyce    
Lotnik Twardogóra    2-2    Perła Węgrów    
WKS Wilczyce    0-2    Polonia Miłoszyce    
Widawa Kiełczów    0-1    Czarni Jelcz-Laskowice    
Widawa Bierutów    5-2    Czarni Chrząstawa


sieradzka klasa A, gr. 1
UKS Ustków    9-1    Piast II Błaszki    
Centra Walichnowy    1-0    Warta Osjaków    
Inter Woźniki (Sieradz)    3-1    Orzeł Wola Wiązowa    
Jaga Lututów    1-5    Sommer Zapole
Hetman Rusiec    4-1    TS Gruszczyce    
LKS Kobierzycko    3-1    KS Osiek    
GLKS Biała    7-1    LZS Pyszków


wielkopolska klasa B, gr. 11
Rzemieślnik Mąkoszyce    0-2    KP II Słupia    
Sokół Świba    2-5    GKS Trzcinica    
LZS Mikorzyn    2-4    LKS Czarnylas    
Bonikowia Boników    6-0    Zefka II Kobyla Góra    
Dąb Dębnica    4-1    Zryw Kierzno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl